KÜNYE

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

vsagdic@gmail.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Berk Filiz

berkfiliz@hayatpedi.com

Editörler

Berk Kaya

berkkaya@hayatpedi.com

Yağmur Kızıl

yagmurkizil@hayatpedi.com

Bahar Yay

baharyay@hayatpedi.com

Gece Vardiyası Editörleri

Cihan Sönmez

cihansonmez@hayatpedi.com

Deniz Aslan

denizaslan@hayatpedi.com

 Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

        Av. Fırat Gündoğdu

Reklam / Advertise

Merve Yılmaz

vsagdic@gmail.com

 

ALTYAPI

WordPress + 4.7 Limonwp İmagazine Haber Yazılımı

TANITIM YAZISI SORUMLUSU

İLETİŞİM

Telefon: +90 (282) 623 5759
Fax+90 (282) 623 5759
Adres: Şeyh Sinan Mahallesi Çoban Çeşme 2. Geçit No:6 Çorlu/Tekirdağ
E-posta: vsagdic@gmail.com

Hayatpedi.com’da paylaşılan içerikler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na bütünüyle uygun olarak yayınlanmaktadır. Doğru ve özgün haber, bilgilendirme amaçlı özgün paylaşım ilkesine dayalı olarak yayın yapılmaktadır. Yayınlanan tüm materyallerin her hakkı saklıdır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2014-2017 hayatpedi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hayatpedi.com’a aittir. Hayatpedi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar hayatpedi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hayatpedi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. hayatpedi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). All the texts, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and editions of Hayatpedi.com are protected by copyright 5846. Generally, we will only use your information within the hayatpedi.com. However, sometimes the hayatpedi.com uses third parties to process your information. hayatpedi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the hayatpedi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the hayatpedi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the hayatpedi.com and its services. When you use hayatpedi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the hayatpedi.com cookies section of our full Privacy Policy.