Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor & Fitness
  4. »
  5. Kerem Aktürkoğlu: “Galatasaray Benim İçin Çok Anlamlı”

Kerem Aktürkoğlu: “Galatasaray Benim İçin Çok Anlamlı”

Haber Haber -
10 0

Kerem Aktürkoğlu’nun Şampiyonluk Açıklamaları

‘Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan ettiği Konyaspor maçına ilk 11’de başlayan Kerem Aktürkoğlu, karşılaşmanın ardından adeta içini döktü.

“Hak edilmiş bir şampiyonluk” diyen milli futbolcu, “Galatasaray umutları yine yeşertti, onlar için de sonlandırdı. Çok daha anlamlı oldu. Her şeyde bir hayır vardır derler. Güzel bir şampiyonluk. İnşallah Galatasaray her sene şampiyon olur” ifadelerini kullandı.

“Bazen İnsan Sevdiğine Kırılır”

Bu sezon zaman zaman eleştirilen ve ligin son haftalarında ilk 11’deki yerini kaybeden Kerem Aktürkoğlu, “Galatasaray benim için çok anlamlı, çok değerli. Bazen insan sevdiğine kırılır. Ben sevdiğime bu sezon biraz fazla kırıldım. Diyecek çok şey var aslında ama içimde tutayım. Ben Galatasaray’ı çok seviyorum” diyerek duygularını paylaştı.

“Bazı Şeyler Göz Ardı Ediliyor”

Kerem son olarak yapılan eleştirilere de “3 sezondur istatiksel olarak daha çok konuşulacak şeyler yapıyorum. İşin içinde Kerem Aktürkoğlu olunca bazı şeyler göz ardı ediliyor. Başarılı bir sezon geçirdim, kariyer sezonumu geçirdim. Her sene üst üste koyuyorum. Sevenlerimi mutlu ederim inşallah” şeklinde cevap verdi.

Kerem Aktürkoğlu bu sezon ligde 37 maçta forma giyip bunların 29’unda ilk 11’de sahaya çıktı. Kerem bu maçlarda 12 gol atıp 6 da asist yaptı.

İlgili Yazılar