Yüksek Kaliteli Kapı Üretim Hizmetlerimiz

 

Günümüz koşullarında hem güvenliğin sağlanması, hem kişisel mahremiyetin, gizliliğin korunması hem de kullanışlı ve estetik bir yapının elde edilmesi için kapılar büyük öneme sahiptir. Bu yüzden kaliteli ve estetik olarak hoş bir görünüme sahip ürünler üretilmesi her açıdan daha avantajlı sonuçlar doğurmaktadır. Bizler APL Door olarak müşteri memnuniyeti odaklı vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde yüksek kaliteye sahip, modern yöntemler ile imal edilmiş, yönetmeliklerde yer alan dışarı açılan kapı, modeli ile hazırlanmış, estetik ve kullanışlı ürünler üretmekteyiz. Bu sayede sizlerden olumlu geri dönüşler alarak, daha mutlu ve motive bir şekilde hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Eğer sizlerin de apartman kapısına, iç kapıya, ev dış kapısına ve diğer kapı modellerine ihtiyacınız var ise bizlerle iletişim kurabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Kapı Montaj İşlemimizde Dikkat Ettiğimiz Noktalar

Kurum yapımız itibari ile sadece kar amacı güden kuruluşlar gibi hizmetler vermemekte, vermiş olduğumuz hizmetlerin yüksek kalite standartlarına sahip, yönetmelik şartlarında yer alan kuralların sağlandığı, profesyonel hizmetler vermekteyiz. Evlerimiz, işyerlerimiz ve kapıları kullandığımız birçok alanda kapıların açılış yönünün dışarıyı doğru açılıyor olması gerekmektedir. Bizlerde üretimin yaptığımız kapılarımızı dışarıya açılacak şekilde imal etmekte ve binalara montajını yapmaktayız. Dışarı açılan apartman kapısı, ev kapısı ve diğer kapı türleri olası bir afet durumunda içeri doğru açılmayacak ve arkasının kapalı olmaması nedeni ile daha kolay bir tahliye süreci sağlayacaktır. APL Door olarak bizler bu durumun farkında olmakta, sizlere hizmet verirken sadece kapı değil, can güvenliğiniz içinde çalışmalar yapmaktayız.

Yönetmeliklere Uygun Kapı Üretimimiz

Kapıların açılış yönü sizlerin olası bir afet durumu ya da benzeri bir olayda kaçış sürecinizi ve kolaylığını etkilemektedir. Yönetmeliklerde de yer aldığı gibi dışarı açılan bina kapıları, güvenliğimiz için doğru kapı açılış yönleridir. Eğer sizlerde kapı yaptırmak isterseniz, kapınızın dışarıya açılır şekilde yapılmasına önem göstermelisiniz. Bizler kapı imalatımız esnasında müşterimize bu durumu açıklamakta ve buna göre üretim sürecini başlatmaktayız. Sizlere sadece kapı güvenliği değil, can güvenliği hizmeti de vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN