Yazılımsal Destekler

 

Alışveriş sitesi sahibi olduğunuzda, opencart konusunda destek almalısınız. Fbajans firması tüm e-ticaret siteleri için tüm opencart paketleri desteklerini sunuyorlar. Kodlama gibi çeşitli yazılımsal işlerde destek alanlara, hizmetlerini, profesyonelce ve hızlı bir şekilde sunuyorlar. Sektörlerinde müşterileri tarafından memnuniyet bildirilen ve tavsiye edilen bir firma olarak gösteriliyorlar. Paket seçenekleri ile sitelerin kuruluşları, açılış hızlarını en iyi şekilde yapıyorlar.

Hızlı Erişim

Hangi amaçla olursa olsun, web sitelerinin hızlı erişilebilir özelliğine sahip olması önemlidir. Fbajans, opencart site hızlandırma hizmetleri ile tüm müşterilerine en iyi hizmetleri veriyorlar. Hızlandırma işlemleri için kodlama hatalarını düzelterek en iyi SEO çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Paket satın alan müşterilerine, yenileme hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyorlar.

Modül Çeşitleri

Fbajans tarafından müşterilerine sunulan opencart modülleri arasında, kampanya modülü, tahsilat modülü, canlı destek modülü, toplu resim yükleme modülü, hesabım modülü gibi çeşitli modüllerini bulunduruyorlar. Firma geliştirmiş olduğu modülleri, açık kaynak kodlu ve şifresiz olarak oluşturduğunu belirtiyor. Tüm destek hizmetleri için profesyonel ekiplerini kullandıklarını ve müşterilerine en güvenli hizmeti verdikleri belirtiyorlar.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN