Yapay Kızlık Zarı Dikimi Artıyor

Yapay kızlık zarı birçok nedenlerden dolayı bakireliğini kaybetmiş bayanların, eşleri veya partnerleri ile ilk birlikteliklerinde sanki kızmış gibi kanamalarını sağlayan Japon bilim adamları tarafından 1993 yılında geliştirilmeye başlanılmış ve 2000’li yılların başlarında seri olarak üretilmiş mucizevi bir üründür.

Yapay bekaret zarı en iyi doğal içeriklerle formüle edilmiştir. Yapay zarın formülü, Asya’da binlerce yıldır kullanılan ve herhangi bir yan etkiye sahip olmadığı bilinen saf bitkilerden elde edilmektedir. İnsan vücuduna herhangi bir zarar vermez ve yan etkiye neden olmaz. Dünyanın her yerindeki kadınlar son yıllarda sahte kızlık zarını başarıyla kullanmaktadır. Bekaretin önemli olduğu toplumlarda sahte kızlık zarı ürünleri çok sayıda kadının hayatını olumsuzluklardan kurtarmaktadır.

Ülkemizde halk arasında sahte kızlık zarı olarak bilinen yapay bekaret zarı dünyanın pek çok ülkesinde satışı yapılmaktadır. Kadınların zor günlerini atlatmalarını ve gelecekteki saadetini belirlemektedir. Satışı sadece internet üzerinden yapılan yapay kızlık zarı eczaneler veya başka bir yerde satılmamaktadır. Bir çok kesimlerin karşı çıkması ve tartışmalara neden olan rağmen yapay kızlık zarı töre gibi nedenlerle kadın cinayetlerinin önüne geçebilir.

Ülkemizde yaygın hale gelen kızlık zarı diktirme ameliyatlarına göre son derece uygun fiyatı olan yapay kızlık zarı bir çok bayanın tercihi oluyor. Kadınlar cerrahi operasyon olmadan yapay kızlık zarı kullanarak 15 dakika gibi kısa süre sonra tekrar bakire izlenimi verilebiliyor. Erkeklerin çoğu bu durumdan rahatsız ve yapay kızlık zarını tam bir aldatmaca ve kandırmaca olarak görüyor.

Yapay kızlık zarından bir paket sipariş verildiği zaman bayanlara 2 adet gönderilmektedir. Bu iki yapay kızlık zarından bir tanesini test edebilir, sonucu görebilir ve diğer ürünü de daha profesyonel bir şekilde kullanabilir. Bayanların içinin rahatlaması açısından yapay kızlık zarı üretici firmalar bu şekilde bir yöntem geliştirmişler.

İnternet üzerinden sahte kızlık zarı satışları devam ediyor. Sadece evlenmek için değil, eşlerine veya partnerlerine sürpriz yapmak isteyen bayanlarında tercihi olmaya devam ediyor.

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN