Wessi Erkek Gömlek Modelleri Ve Fiyatları

 

 

İş toplantıları için klasik görünüm günlük kullanım için ise spor görünüm tercih edilmektedir. Marka bünyesi altın da bulunan gömlek çeşitliliği her ortama uygun gömlek olduğu anlama gelir. Ürünler de bulunan kumaş çeşitleri açıklama kısmın da verilmiştir. Ürün sipariş etmeden önce kişi alacağı gömlek bedeni hakkın da emin değilse ölçü tablosunu kullanabilir. Gömleklerde ki beden kategorisi ise s bedenden başlayıp xxl bedene kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Kısacası her bedene hitap eden ürünler marka bünyesinde bulunmaktadır.

 

 Gömlek Modelleri İle Fiyatlandırmanın Kıyaslanması

 

İnternet sitesinden sipariş verileceği zaman gömlek kategorisine girdikten sonra sıralama ölçütü kullanımı mevcuttur. Ölçütle birlikte aranılan ürünün özelliklerine göre sıralama yapılabilir. Fiyatlandırma ölçütünü seçerek pahalıdan ucuza doğru sıralamalar yaparak ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilir. Her bütçeye hitap eden fiyatlandırma yapısına sahip marka olduğu ortaya çıkar. Fiyat performans açısından marka bünyesinde bulunan ürünler tatmin edicidir. Kullanılan kumaşlar pamuk bazlı olduğu için istenmeyen olaylara sebep olmaz.

 

 Gömlek Kombinleri

 

Genellikle gömlek seçildikten sonra pantolon seçiminde de hata yapılabiliyor. Eğer gömlekte ekoseli bir kumaşın kullanımı söz konusuysa pantolonda mutlaka sadelik ön planda olmalı. Pantolon da gömlek gibi hareketli olursa uyum yerine uyumsuzluk oluşur. İş gibi klasik ortamlar için ise genellikle takım elbise tercih edilir. Takım elbise için ise gömlek seçimi yapılacağı zaman gömleğin düz renk ve açık tonlar da olması önemlidir. Koyu olduğu takdirde takım elbiseyi boğacaktır. İstenmeyen görüntülerin ortaya çıkması söz konusu olabilir ve kombin de yapılamayabilir.

 

 Gömlek Çeşitleri

 

Marka genelinde on dört çeşit gömlek bulunur. Bu gömlekler bireylerin ihtiyacına göre dizayn edilmiştir. İş için ayrı günlük kullanım için ayrı çeşitlendirmeler mevcuttur. Seçilen ürünler ihtiyaca göre marka tarafından temin edilip gönderimi sağlanır. İnternet sitesinden alışveriş yapılmışsa en yakın ilk iş günün de ürünler kargoya verilir. Müşteri memnuniyeti marka tarafından önemlidir. Ürünler sadece yurt içi değil yurt dışına da gönderimi mevcuttur. Gömlekler pamuklu yapıya sahip olduğu için herhangi bir terletme yapması söz konusu olmayacaktır. Gömleklerin kullanımı ise kolaylaşır.

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN