Tüm Zamanların En İyi 5 Bilgisayar Oyunu

1) Battlefield Hardline;

Grafik yönüyle diğer oyunları tekte sollayan oyunlardan birisi olan Battlefield ilk çıkan seri ile son zamanlarda her yönüyle kendini geliştirmiş durumda. Dört ayrı karakter seçimiyle oyuna başlatan bu yapıtta akıcılık ve oyunun seriliği şaşkınlık yaratmaktadır. Tabi bu oyunu rahat ve seri bir şekilde oynamak için de üst düzey bir bilgisayar sistemi gerekmektedir.

2) Gta 5;

İlk seriden itibaren kendini kanıtlamış oyunlardan biri olan Gta (Grand Theft Auto V), oyundaki görev bakımından daha çok zenginleştirilmiş grafik konusunda gerçeği aratmayan bir tasarımlara önümüze sunulmuştur.

3) Warcraft 3 FrozenThrone;

Serinin en çok beğenilen oyunu olan Frozen, diğer serilere göre daha basit kontrol elde edilebiliyor. Gerçek hayattaki reflekslerin tıpa tıp demeyelim de çok benzeri yapmışlar. Oyunun tutulmasındaki asıl sebep gerçek hayat hikâyeleri gibi olmasıdır.

4) Half Life;

Oyunların babası atası diyebileceklerimizden, bu oyunu bilmeyen yoktur sanırım. Oyunun grafikleri çok da iyi olmasa çocukluk aşkı gibi halen severiz hatırlayıp oyuna girip ilk günkü gerilimi yaşarız. Oyunun tutulma sebeplerinden biri silah ateşleme ve nişanlama sistemi çok hızlı, oyunda herhangi bir açık yok bot sisteminden hariç onu açık olarak görmüyoruz, yalnız oynayanların kaderidir botlarla oynamak.

5) Age Of Empires 3;

Şuana kadar oynadığınız strateji oyunlarının birçoğunu sollayan serideki oyunlardan bir tanesi, geliştirilmiş üst düzeyde taktik ve Monk sohbetleri ile unutulmayan oynanması ertelenmeyecek oyunlardan biridir.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN