Takipçi sayısı nasıl arttırılır?

Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Bireysel ya da kurumsal olarak açılan sosyal medya hesapları, artık herkesin önem verdiği bir platform. Bir sayfanın kalitesini ölçebilmenin en kolay yollarından biri de takipçi sayısına bakmak. Bu şekilde o sayfayı kaç kişinin düzenli olarak izlediği görülebilir. Bunun yanı sıra takipçi sayısını arttıran sayfaların paylaşımları çok daha geniş kitlelere ulaşmakta. Özellikle tanıtım ve satış yapan kurumlar için bu önemli bir özellik.

Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Instagram’da ya da Facebook’ta takipçi satın almak için www.crovu.co web adresi ziyaret edilebilir. Crovu’nun en çok tercih edilen hizmetlerinden biri; farklı ihtiyaçlara cevap veren takipçi paketlerini satıyor olması.100 takipçi ile 25.000 takipçi sayısı arasında istenilen miktarda paket satın almak mümkün. Türk ve yabancılardan oluşan takipçiler, satın alımdan yaklaşık 15 dakika sonra hesaba yükleniyor. Efektif bir kitleye sahip olma şansı da yakalamak için Crovu’dan takipçi satın alın sosyal medyayı ayağa kaldırın.

Takipçiler Ne Zaman Eklenir?

Crovu’dan instagram veya facebook hesabı için takipçi satın alındığında; takipçiler 5 ile 15 dakika arasında hesaba otomatik olarak yüklenir. Eğer takipçi sayısında bir azalma söz konusu olursa, sistem tarafından yine otomatik olarak telafi yapılır ve yeni takipçiler yüklenir. 24 saatte bir yapılan kontroller ile sayfa sahiplerinin fazladan efor harcamalarına ya da durum takibinde olmalarına gerek kalmaz.

Takipçiler Gerçek mi?

Instagram ya da Facebook sayfası için satın alınan her bir takipçi gerçektir ve efektiftir. Nitelikli hesaplardan oluşan takipçiler sayesinde, sayfa içinde organik bir kitle oluşturulmuş olacaktır. Çünkü Crovu takipçilerin büyük çoğunluğunu özel bir filtreleme sisteminden geçirir. Daha fazla ayrıntı ve detaylar için Crovu’ya göz atın.

Müşteri Desteği Sağlanıyor mu?

Facebook ve Instagram sayfaları için takipçi satın alan her müşteri 7 gün 24 saat boyunca destek alabiliyor. Mesai saatleri içinde telefon, Whatsapp ve e-mail seçeneklerinden herhangi biri ile iletişime geçilebilirken, mesai saatleri dışında da yine e-mail ile iletişim kurmak mümkün. Üstelik henüz takipçi satın almamış olanlar dahi, akıllarına takılan soruları destek bölümünden ileterek sorabiliyor. Çünkü Crovu için en önemli düstur koşulsuz müşteri memnuniyeti. Bunun için Crovu ekibi sürekli çalışıyor ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını yükseltiyor.

Satın Alma İşlemi Güvenli mi?

Sayfa takipçisi satın almak isteyenlerin merak ettikleri öncelikli konular arasında güvenlik yer alıyor. Crovu’da sayfa takipçisi satın alındığında yükleme esnasında herhangi bir şifre gereksinimi yok. Dolayısıyla sayfalar güvence altında. Yani sayfaya giriş yapmaya gerek kalmadan sistem tarafından takipçiler otomatik olarak aktarılabiliyor. Ödeme yapma bölümünde de sipariş sayfası 256-Bit SSL ile şifrelenmesi sebebi ile son derece güvenli. Kullanıcıların mail, telefon gibi iletişim bilgileri 3. şahıslarla asla paylaşılmıyor. Bu yüzden herhangi bir endişeye kapılmaya gerek yok.

Neden Takipçi Satın Almalıyım?

Günümüzde Instagram ve Facebook sayfaları; markaların dijital yüzü olma yolunda hızla ilerliyorlar. Bu platformlarda popülerliği arttırmak aynı zamanda müşteri kitlesini arttırmak anlamına geliyor. Yani ne kadar çok takipçi olursa, gönderilerin o kadar çok etkileşim alması mümkün. Böylelikle sayfalara gelen reel takipçi kitlelerinin sayısı da katlanarak büyümüş oluyor. Tüm bu nedenlerden ötürü takipçi satın almak, dijital platformda atılabilecek en doğru adımlar arasında yer alıyor.

Crovu’dan 100 ile 25.000 arasında takipçi satın almak mümkün. Bu takipçilerin gerçek hesaplar olması ve sürekli aktif olmaları da önemli detaylar arasında. Dolayısıyla bu denli yoğun bir takipçi kitlesi olan markaların ve sayfaların güvenilir olma hali de hızla artıyor. Tüm bu avantajlardan faydalanmanın bedeli ise oldukça caziptir.

Üstelik taksit yapma imkanı da mevcut. Daha fazla bilgi almak için Crovu takipçi hizmetleri sayfasını ziyaret etmek mümkün. Burada takipçi nitelikleri, takipçi sayısı ve bağlantılı olarak paket fiyatları ile ilgili çok daha detaylı bilgi yer alıyor. Sayfada ayrıca Facebook ve Instagram hesap hareketleri ile ilgili temel eğitimlere ilişkin blog sayfası da en çok incelenen yazılar arasında. İlgi çekici bilgilerin yer aldığı blogda, daha etkin ve aktif bir kullanıcı olmaya ilişkin farklı blog yazıları kaleme alınıyor. Sayfanın görüş bildirme alanı ise, müşteri memnuniyeti ölçme ve değerlendirme bakımından önem arz eden bir kısım.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN