Takımlar Yeni Sezona Yeni Transferlerle

Süper Lig’in ikinci yarısına girmeden önce takımların transferleri neredeyse tamamlandı. Bir çok takım transferlerini bitirdi. Galatasaraylı Podolski gidiyor.

Son günlerde gündeme gelen spor haberlerinde takımların transfer haberlerini sıklıkla duyar olduk. Takımlardan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe kimleri gönderdi, kimleri bünyesine aldı. Süper Lig’in ikinci yarısı başlamadan evvel, takım oyuncuları antrenmanlarını sıcak memleketlerde Akdeniz Bölgesi’nde sürdürmeye devam ediyor. Antrenman süreci devam ederken, takım yöneticileri ise transfer işlemleriyle uğraşıyor.

Beşiktaş Yönetimi Ryan Babel’i bünyesine alırken, Hırvat Matej Mitrovic isimli Rijeka’dan gelen oyuncuyla tamamladı. 23 yaşında olan Futbolcu Matej Mitrovic, artık Beşiktaş’ta forma giyecek. Mitrovic’in Beşiktaş’a kaça malolduğu taraftarlar tarafından çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Ancak yönetim transferle ilgili 4 milyon 200 bin Euro olarak bonservis ödeyeceklerini duyururken, 3.5 yıl anlaşma sağladıklarını da eklemişti.

Fenerbahçe kanadında ise Mehmet Ekici’yi istemesi uzun zamandır konuşulurken, anlaşma ise an meselesi.

Galatasaray Ahmet Çalık’ı istemesiyle biliniyor. Yoğun çabalar harcayan Galatasaray bu konuda umutlu hareket ediyor. Podolski için ise Çinli bir takıma transfer edileceği düşünülüyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN