Survivor 2017’de kıyasıya yarış

Heyecanla ilk başladığı günden beri süregelen Survivor 2017 devam ediyor. Bazen programın sahibi Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2017’yi bazen de Alp Kırşan sunuyor. Ekranlara heyecan veren Survivor 2017, TV8 ekranlarının en çok seyredilen programı olmakla kalmayıp tüm Türkiye neredeyse her Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı günleri reyting rekoru kırıyor.

Survivor 2017’nin bu sezonunda gönüllü grubunda yepyeni yüzler yer alırken, Ünlüler grubunda daha önce de TV ekranlarında gördüğümüz yüzler yer alıyor. Bir hayli heyecanlı ve stres dolı geçen Survivor 2017 yarışması ünlüler ve gönüllüler arasında nefes kesen mücadeleye yer veriyor. Ünlüler ve gönüllülerin rekabet halinde mücadele ettiği Survivor 2017’de bu yıl geçen yıla göre daha fazla heyecan ve daha fazla ilkler yer alıyor. Bunlardan en önemlisi eleme gecesine gelene kadar 4 yarışmacının eleme potasında isminin yer aldığı görülüyor. Ayrıca yarışmaya sonradan katılan 2 yarışmacı da Survivor 2017’nin enlerinden birini oluşturuyor.

Survivor 2017 yarışmacıları listesi

Survivor 2017’nin ünlüler takımında yer alan yarışmacılar arasında sporcular ve oyuncular da yer alıyor. Sporcuların ağır bastığı yarışmacılar arasında İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Dj Berna Öztürk, Seda Demir, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Sema Apak, Milli Boksör Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen ve Sabriye Şengül.

Gönüllüler arasında ise Gökhan Gözüken, Fulya Şahin, Ogetay Girişken, Denisa, Elif Sadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya yer alıyor.

Survivor 2017 15. Bölüm 10 Şubat 2017 Fragmanı

Survivor 2017 yeni tarihli paylaşımlara Survivor 2017’nin yayınlandığı TV8 kanalının resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanalın sahibine ait Acun Medya’nın resmi web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

https://survivor.acunn.com/videolar

https://www.tv8.com.tr/survivor/videolar

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN