Şubatta Istanbulda hava durumu nasıl olacak?

[1] Ocak ayının sonundaki soğuk havanın ardından, hava Türkiye nin en büyük şehrinde giderek iyileşecek. Hava sıcaklığı, yağış olasılığı hakkında en ayrıntılı bilgileri her zaman web sitemizde bulabilirsiniz. Şubatta Istanbulda hava durumu yavaş yavaş normale dönüyor.

Artık,ayın ilk günlerinde, termometre sabit bir şekilde +15 santigrat derece gösterecek. Dahası, ilk günler değişken bulutlulukla karakterize edilirse, 4-5 Şubattan itibaren dışarıda güneşli olacak.

Bu zamanlar, en az yağış olasılığı ve oldukça düşük nem olacaktır. Genel olarak hava durumu Istanbulda kuru ve hoş geçmesi bekleniyor. Daha hafif bir gardırop seçebilirsiniz. Ancak siteye gidip detaylı bilgileri görmek daha iyidir. Şubat ayı hala oldukça soğuk bir aydır, bu yüzden soğuk hava getirecek bir kasırga olasılığı göz ardı edilemez.

Izmirde hava durumu nasıl olacağı bekleniyor?

Şubat ayının başı, bu Türk şehrinin sakinlerini ve misafirlerini sıcaklıkla memnun etmeyi vaat ediyor. Izmirde hava durumu oldukça yumuşak olması bekleniyor. Böylece, ortalama sıcaklık 16-17 santigrat derece civarında olacak. Ve hava çok güneşli olacak.

Ek olarak, aşağıdaki göstergeler tipik olacaktır:

  • düşük nem seviyesi;
  • birkaç gündür yağış olmaması;
  • yaklaşık 760 mm Hg olacak kararlı atmosferik basınç.

Böylece, hava durumu Izmirde nasıl olacağından şüphe duymamak için Meteoprog web sitesine gidin. Burada yalnızca sürekli güncellenen ve doğrulanan ilgili bilgiler sunulmuş.

Şubat ayında hava birkaç kez değişebilir. Alınan en son verilere bağlı olarak tekrar kontrol edilen ve ayarlanan doğrulanmış kaynak hakkında yalnızca güvenilir bilgiler sunulor.

Havadurumu ile ilgili tüm haberleri öğrenin

Şimdi en son bilgileri takip etmek artık çok daha kolay oldu. Havadurumu-tr.com adresini açın ve burada kesinlikle sıcaklık, basınç, yağış olasılığı hakkında ayrıntılı bilgi bulacaksınız. Uygun arama sayesinde, bu bilgileri Türkiye nin her bölgesi için bulabilirsiniz. Haritaya tıklamak veya yerleşim yerinin adını özel bir arama satırına girmek yeterlidir.

Sitede, sıcaktan ıslanmamak veya terlememek için olabildiğince rahat hissetmek için nasıl giyinmeniz gerektiğine dair güncel bilgiler alacaksınız. Havadurumu üzerindeki doğrulanmış veriler sayesinde, en keyifli eğlenceyi düşünebileceksiniz. Kullanıcı dostu bir arayüz, ihtiyacınız olan bölgeyi birkaç dakika içinde seçmenize yardımcı olacaktır.


https://advego.com/antiplagiat/qeC9Xc9V/

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN