Stanciu İçin Kulüp Başkanı Konuştu

Galatasaryda son dakika transfer haberleri en heyecanlı haliyle devam ediyor. Sarı Kırmızılı takım gelecek sezon için orta saha oyuncusu için düşündüğü Rumen 10 numara Stanciu için Slavia Prag başkanı konuşmuştur. Çekya kulübünün başkanı olan Jaroslav Trivdik Galatarasay’ın Stanciu için ilgisinin olduğunu doğrulamıştır. Ayrıca bir transfer teklifinin de kendilerine gittiğini duyurmuşlardır.

Slavia Prag başkanı olan Jaroslav Trvdik Galatasaray ile yapmış olduğu Nicolae Stanciu transferi gelişmleri hakkında konuştu. Trvdik yaptığı açıklamlarda oyuncular için teklif vermenin her kulübün hakkı olduğunu belirtmiştir. Ancak teklifin kabul olması için hem slavia hem de oyuncu için ilgin bir teklife ihtiyaç vardır. Açıklamalarını da eklemiştir. Glatasaray için Stanciu transferi adına görüşülmüş olup ancak herhangi bir anlaşma olmadığını da belirtmiştir. betvole

Slavia Prag Genç Oyuncu İçin 6.5 Milyon Euro İstedi!

Çek kulübüyle henüz 2 yıl daha sözleşmesi olan Stanciu için transfer ücreti 6.5 Milyon Euro olarak belirlendi. Ancak Galatasaray bu rakamı aşağı çekmek için çaba göstermiştir. Galatasaray’ın vereceği hedef rakam ise 4 milyon Euro olarak belirtilmiştir. Teknik direktör Fatih Terimin isteği üzerine iletişime geçilen Rumen Futbolcu, 28 yaşında ve 1.69 boyuna sahiptir. Geçen sezonda ise Slavia Prag için çıktığı 45 maçta 16 gol ve 8 asist üstlenmiştir. 10 numaranın yanı sıra 8 numarada da başarılı bir şekilde aktif oynayabildiğini de belirtmişlerdir.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN