Soğuk Lipoliz işlemi Nedir ve Neden Uygulanır?

Soğuk Lipoliz işlemi Nedir ve Neden Uygulanır?

Soğuk lipolizişlemi, vücuttaki bölgesel yağlanmalardan kurtulma amaçlı yapılan bir işlemdir. Eksi derecelerde verilen soğukla beraber yağ parçalanması yapılarak, kalıcı sonuçlar elde edilir. Bu işlemin vücuda herhangi bir zararı bulunmaz.

Soğuk lipoliz işlemi, kalıcı sonuçlar ortaya çıkarır. Tek seansta bile etkili sonuçlar elde edilmesi mümkündür. Kaç seans uygulanması gerektiğine kişinin vücuduna göre bir belirleme yapılır. Fakat genel olarak tek seans soğuk lipoliz yeterli oluyor. Ayrıca vücudun kas ya da sinir sistemine herhangi bir zararı olmayan işlemdir. İncelme Olarak da iki cm den sekiz cm ye kadar, incelme sağlanır. Yaptıran hemen herkesin memnun kaldığı bir incelme işlemidir.

Ozon Tedavisi Nedir?

Ozon tedavisigünümüzde pek çok hastalıkta uygulanan, etkili bir tedavi yöntemidir. Pek çok yararı olan bu tedavi belirli kişilere uygulanır.

Ozon tedavisi hücre ve dokulardaki kan dolaşımını hızlandırır. Tansiyonun dengelenmesini ve düzelmesini sağlar. Kan ve lenf sistemlerini düzenleyerek, damarları yeniler. Kanser, sinüzit, kalp rahatsızlığı, Parkinson gibi pek çok hastalığa iyi gelen bir tedavi yöntemidir. Ayrıca kronik yaralar, bel fıtığı, diyabet gibi pek çok rahatsızlığın da tedavisinde etkilidir.

Ozon tedavisi ortalama iki ya da üç seans süren bir yöntemdir. Kişinin durumuna göre de bu durum değişebilir. Ortalama 15 dakika civarı süren bir tedavidir.

Ozon Tedavisinin Zararı Bulunur mu?

Ozon tedavisi doğru kişilere ve uzman kişiler tarafından uygulandığı takdirde herhangi bir zararı bulunmaz. Belirli kişilere uygulanan ve bazı rahatsızlıklara sahip olan kişilere uygulanmayan bir tedavidir.

Yeni kalp krizi geçirmiş, yoğun kan pıhtılaşması bulunan, hamilelere, ileri düzeyde kansızlık bulunan kişilere, sık tekrarlayan kas krampları bulunan kişilere uygulanmaz.

Ayrıca kan dolaşımını hızlandırdığı için yağ yakımını sağlayarak, kilo vermeye de destek olur. Tüm bu konularla ilgili hizmet almak için güvenle Dr Banu Caycı sitesi ziyaret edilebilir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Günümüzde estetik görünüm, altın oran yüz ve yapılan makyajın daha güzel görünmesi pek çok kadın için önemli bir hale geldi. Bunun için de dudakların kalın görünmesi önemli bir etkendir. Bu yüzden de dudak dolgusuişlemi yapılır.

Dudak dolgusu yaptırmak, günümüzde neredeyse trend haline geldi. Pek çok kadın daha estetik bir dudak görünümü için dolguya Gereksinim duyar. Dudak dolgusu sayesinde, hemen her kadının özgüveni daha da artar. Yapılan makyaj çok daha güzel durur.

Ayrıca dudaktaki simetri bozuklukları düzelir. Bunun dışında dudak kenarlarındaki çizgiler giderilmiş olur. Yüzün altın orana yaklaşması sağlanır. Dudak dolgusu pek çok kadının hayal ettiği bir işlemdir. Doğru bir doktor seçimi ile çok güzel ve doğal görünümde dudak dolgusu elde etmek mümkündür.

Dudak Dolgusu İşleminde Kaliteli Hizmet

Dudak dolgusu, soğuk lipoliz ve ozon tedavisi gibi işlemlerde kaliteli bir hizmet almak çok önemlidir. Çünkü her biri fiziksel müdahale olan işlemlerdir. Bu yüzden de doğru ve kaliteli bir müdahale işlemi gerekir. Ayrıca dudak dolgusunun dozu herkese göre değişebilir. Her yüz oranı birbirinden farklı olduğu için dudak dolgusunun oranı buna göre belirlenir. Hem kişinin hem de doktorun onayı ile ortak fikirle bir dudak dolgusu belirlenir. Daha sonra da uygulama aşamasına geçilir. Dudak dolgusu yaptırmadan üç gün önce ve sonra alkol kullanmamak gerekir. Aksi takdirde alerjik reaksiyon göstermesi muhtemeldir. Tüm bu fiziki işlemlerden en kaliteli şekilde faydalanmak için Dr Banu Caycı sitesi ziyaret edilebilir.

Etiketler

YORUM YAZIN