Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Diyet ve egzersiz programları ile gitmeyen fazla yağ hücreleri soğuk Lipoliz tedavisi ile etkin bir şekilde yok edilir. Soğuk Lipoliz bölgesel yağ hücrelerini dondurarak vücuttan atar. Soğuk Lipoliz fiyatları atılan yağ dokusu doğrultusunda hesaplanır.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Soğuk Lipoliz tedavisi uygulanan ilk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Bu nedenle uzman kişiler tarafından uygulanan soğuk Lipoliz kişilerin ihtiyacı doğrultusunda seans sayılarına ayrılır. Soğuk Lipoliz fiyatları işlemin gerçekleşeceği bölge sayısına göre hesaplanır.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücudun her bölgesine güvenilir bir şekilde uygulanan soğuk Lipoliz daha çok karın, kalça, uyluk bölgesi, kol ve bacaklarda tercih edilir. Uygulanan bölge yüzeyi ve yapısı göz önünde bulundurularak soğuk lipoliz fiyatları belirlenir.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk Lipoliz zayıflamak amacıyla kullanılmaz. Sadece bölgesel ilaç yağları yok eder. Bu nedenle bazı kişilerde tek seans yeterli olurken bazı kişilerde ise 1-2 seans devam eder. Soğuk Lipoliz fiyatları kişiye özel planlanır.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk Lipoliz fiyatları işlemi gerçekleştiren uzmanın profesyonelliğine ve gidilen kliniğe göre belirlenir.

Ulthera Nedir?

Focuslu ultrason cihazı olarak bilinen ulthera, ses dalgası ve ısı enerjisi ile cildin alt katmanında bulunan dokuları uyararak sıkılaşmasını sağlar. Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan ince çizgiler ve kırışıklıklar ulthera teknolojisi ile düzeltilir. Ulthera fiyatı bireylerin istekleri ve kullanım amaçları doğrultusunda belirlenir.

Ulthera fiyatı yüz ve boyun bölgesine ayrı ayrı uygulandığı için fiyatları farklılık gösterebilir. Bu nedenle ulthera teknolojisinden yararlanmak isteyen bireylerin öncelikle tercih edecekleri bölgeyi belirlemeleri ve bu konuda ön görüşme yapmaları gerekir.

Cilt bakım uygulamaları içerisinde popüler bir teknoloji olan cildi sıkı hale getirerek gençleştirir. Ses dalgası ve ısı enerjisinin bir arada kullanıldığı ulthera teknolojisi cildin hasarlı yapısı doğrultusunda ısı hasarları oluşturarak kolajen üretimini tetikler.

Kendini yenileyen ve onaran cilt daha sağlıklı ve pürüzsüz görünür. Esnekliğini kaybeden ve alt katmanlarda bulunan dokular yapılan uyarılma ile yeniden sıkı hale gelir. Bu nedenle ameliyatsız cilt bakımı yöntemleri içerisinde en çok tercih edilen ulthera fiyatı kullanılan cihazların teknolojik özelliklerine göre belirlenir.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Üstün bir teknoloji ile donatılan ulthera cihazı özel başlığı ile cilt üzerinde dolaştırılır. Böylece cihaz başlığı sayesinde cildin alt katmanlarında bulunan dokuların görüntüleri alınır. Alınan görüntü ve deformasyonların boyutu doğrultusunda ısı hasarları oluşturulur.

Bu hasarlar özellikle sıkılaşmayı sağlayan ve kolajen üretimini tetikleyen en önemli bir işlemdir. Ses dalgalarının oluşturduğu ısı enerjisi sayesinde cilt sıkılaşarak gergin bir görünüme kavuşur. Ulthera fiyatı kişiye özel planlanır.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Sıkı, gergin, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen tüm bay ve bayanlar ulthera teknolojisinden yararlanabilir. Ulthera fiyatı seans sayısı sonrası belirlenir.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bölgesel incelme ve selülit tedavisi, sıkılaşma ve toparlanma amacıyla kullanılan kullanılan G5 masajı vücudun rahatlamasına yardımcı olur.

Yağ yakımı konusunda başarılı etkiler ortaya koyan G5 masajı cildin sıkılaşmasın da önemli bir yere sahiptir.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Vücudun rahatlaması açısından avantajlı bir işlem olan G5 masajı kas ve eklem ağrılarını ortadan kaldırarak kan dolaşımını hızlandırır.

Fazla yağ hücresini yakan G5 masajı vücudun toparlanmasını sağlar.

G5 Masajı Fiyatları

Vücudun her bölgesine uygun başlığı bulunan G5 masajı son dönemlerde sıklıkla tercih edilen medikal bir uygulamadır. G5 masajı fiyatları kullanım alanı doğrultusunda hesaplanır.

Etiketler

YORUM YAZIN