Size Dost Bir Marka, İnci Davetiye!

Size Dost Bir Marka, İnci Davetiye!

Şu an sektör içerisinde büyük bir isim olarak yer alan İnci Davetiye, büyük bir memnuniyet barındırmanın yanında 1978 yılında kurulmuş olmanın verdiği tecrübesini de net bir biçimde hissettirmektedir. Kurucusu Hızır Aydın’dır ve İnci Davetiye, kendi alanında deneyim ve bilgi birikimi sağlamayı da kurulduğu ilk andan itibaren başlatmıştır. Başlangıçta küçük bir işletme olarak var olmasının yanında lazım olan tüm seçenekleri sunan firma, kartpostal üretimi ile var olmuştur.

Sonrasında ürün çeşitliliğine başvurması ile beraber firma, kartpostal üretiminin yanında ayrıca takvim, imsakiye, bloknot, zarf, resimli ve renkli zarflar, resim dosyası gibi seçeneklere de yer vermiştir. Bu kısımda devamlılık sağlarken davetiyeler içerisine de giren İnci Davetiye, davetiyekısmında kendini geliştirme adımlarından biri olarak 1984 yılında marka ismini almış ve İnci Davetiye olmuştur.

Müşterileri Tarafından Sevilen Bir Marka, İnci Davetiye!

Sizin tercihlerinize ve tarzlarınıza büyük önem veren bir firma olan İnci Davetiye buna göre üretim sırasında büyük çeşitlilik oluşturmasının yanında büyük bir beğeni de var etmektedir. Bu kapsamda sunduğu tüm avantajlarla beraber olan firma, güçlü şekilde devam ederken ayrıca kendini de göstermektedir.

Size sunduğu tüm ürünlerinde kaliteyi en üst seviyede tutan firma, ayrıca buna ek olarak sektördeki en uygun fiyat seçeneklerini de vermektedir. Gerekli şekilde adımlar atmanız ve tercih etmeniz durumunda, firma, düğün davetiyesi için en iyisi olmaktadır.

Etiketler

YORUM YAZIN