Sıla Konserini İptal Etti

İzmir’de patlayan bomba Sıla’nın konserini iptal etmesine neden oldu. İzmir Arena’da yapacağı konser başka bir tarihe alındı.

Ünlü sanatçı Sıla İzmir’e yapılan terör saldırısı nedeniyle yarın yapacağı konserin iptal edildiğini duyurdu. Genç sanatçı Sıla, İzmir Arena Sahnesi’nde sahne alacaktı. Dün yaşanan bombalı saldırı nedeniyle, Cumartesi günü için beklenen konserini iptal etti.

Perişanız biz

Sıla konserin iptal olduğunu bir açıklama ile duyurdu. Açıklamasında medetsiz yaşamaktan acısı yok diyerek kenetlenelim diyoruz beraberlik birlik diyoruz cümleler hep havada yer basmıyor sözlerini kullandı. Sıla edebi bir hava katarak devrik cümleler kullandı. Genç Kadın Sanatçı Sıla İzmir’de yaşanan patlamaya çok üzüldüğünü sözlerinde aktardı. Sıla geçtiğimiz yılbaşı gecesi Ortaköy’de Reina’da gerçekleşen saldırıya da değinerek 2017 yılının başlangıcında 1 hafta önce İstanbul ardından İzmir diyerek umuda ihtiyacımız var, birbirimize ihtiyacımız var sözlerini ekledi. Sıla tüm Türkiye’ye baş sağlığı dileyerek başımız sağolsun dostlar sözüne de açıklamasında yer verdi. Yaralılara acil şifalar dileklerini ileten Sıla, terör eylemini gerçekleştirenlere de “har olup cayır cayır alevinde kavrulsun zalimler” dedi. Halk olarakta perişanız sözlerini ekledi.

İzmir konserine katılamayacağını söyledi

Genç sanatçı Sıla, İzmir için acıklı bir mesaj yayınlayarak mesajında konsere gelemeyeceğini de ince bir şekilde belirtti. Sıla İzmirlilerden af dileyerek, evdekiler korkarken gelemeyeceğim, gelemeyeceğiz biz sözlerine yer verdi. Ardından yeni konser tarihi için bilgilendireceklerini duyurdu.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN