Sektöründe Kırk Yıllık Bir Dev, İnci Davetiye!

 

Sektöründeki varlığının başlangıcını 1987 yılında Hızır Aydın tarafından kartpostal üretimi yapılan küçük bir işletme içerisinde var olmuş sayan İnci Davetiye, kuruluşundan bir altı yıl sonra gelişimlerini netleştirip üretim çeşitliliğine gitmiş, tebrik posterleri ve mektup zarflarından imsakiyeye kadar birçok ürünün üretimini ve satışını üstlenmiştir.

Kendi alanlarındaki kurallarını da kendileri koyarak, çalışma düzenleri içerisinde profesyonelliği ön planda tutmuşlardır. Elbette bunların yanında eskiye değer verip kazandırdığı tecrübelere sahip çıkarak şimdiki zamanın beğenilerine, seçimlerine odaklı çalışmaya da özen göstermektedir. Bu da aslında markayı, ilerledikleri yolda çok daha başarılı kılan nedenlerdendir. Sürekli geçmişin değerlerine sahip çıkıp gelişime de sonuna kadar, disiplinli bir şekilde açık olmaktadırlar.

Davetiye Seçimlerinizde İstediğiniz Tarzı Yakalamak!

Hazırlıklar aşamasında birçok ihtiyaç doğduğundan çoğunlukla bizler, bazı konularda elimizi biraz sıkı tutmak zorunda kalırız. Bu yüzden de seçimlerimizi çoğu zaman bir kenara bırakıp, uygun olabileceğini düşündüğümüzü tercih ederiz. Sonunda da karşımıza çıkan sahne aslında bizim karakterimizden de beğenilerimizden de oldukça uzak bir hal almaktadır.

İşte İnci Davetiye tam da bu noktada tercihe etmemiz gereken bir markadır çünkü hem istediğiniz tarzı bulabilme hem de düğün davetiyesi fiyatlandırması konusunda rahatlık sağlaması ile bilinmektedir.  Sunduğu içeriklerle, farklı görünüş ve stillerle tam da aradığımızı ve kendimize uygun olanı bulmamızda yardımcı olmaktadır.

İnci Davetiye İle Güvenli Alışveriş Yapmak!

Davetiyeler kısmında elinizden geleni yapıp, içinize en çok sineni seçtiğiniz takdirde artık yapmanız gereken başka bir işlem yoktur. Belirlediğiniz metin, yazı içerikleri, stiller gibi detaylar sonunda da alışverişinizi tamamlamanız da kafanızda bir şüphe oluşmaması gerekenlerdendir. Davetiye alımı sırasında kart bilgileriniz tamamen koruma altında tutulmaktadır ve bir güvenlik sıkıntısı da yaşanmamaktadır.

Bunun yanında, size hızlı şekilde kargo ile teslim edilen ürünler için bir kargo ücreti de talep edilmemektedir. Ülkenin her yerine bu şekilde bedava kargo şekilde gönderilen ürünler ayrıca yurt dışında da satılmaktadır. Yani bu noktada olması gereken de doğru olan her daim müşteri memnuniyeti olduğundan marka da buna dikkat etmekte ve giderek daha da yükselmektedir.

 

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN