Sağlık İçin Amigurumi Oyuncaklar

              Günümüzde çok sıklıkla bilinmese de amigurumi oyuncaklar, uzun süredir aramızda bulunmaktadır. Aslında bir Japon örgü tekniğinin ismi olan amigurumi, sık iğne tekniğinin oyuncaklarda kullanılan hâlidir. Öte yandan Türk el işi sanatlarında da çok sık bir şekilde kullanılan sık iğne tekniği, amigurumi oyuncakların vazgeçilmez üretm unsurlarından biridir.

              Amigurumi bebek oyuncakların sağlık için yararlı olduğunu belirtmek gerekir. Zira gelenekselleşmiş oyuncaklar, birçok zehirli kimyasaldan (kurşun gibi) üretilmektedir. Dolayısıyla üreticiler, seri üretime giren ve ucuz ham madde tercihi ile çocuk sağlığını tehdit edecek oyuncaklar üretmektedir. Ancak amigurumi oyuncaklar, tamamen organik malzemelerden üretildiği için insan sağlığını tehdit etmemektedir.

            Amigurumi Bebek Oyuncaklar

              Organik oyuncak sınıfının en önemli aktörü konumundaki amigurumi bebek oyuncaklar, aynı zamanda çocukların gelişimi için de son derece mühimdir. Çünkü bebekler için uyku düzeni oluşturma, sosyalleşmelerine adım atma ve kendilerini güvende hissetme gibi birçok konuda amigurumi oyuncaklar destekleyici niteliklerdir. Naturals Toys markası altında üretilen tüm oyuncaklar gibi amigurumi bebekler de organik oyuncak sınıfında olup, tamamen el emeğinden üretilmektedir. Sitede yer alan yüzde otuz indirim kampanyası ile onlarca amigurumi bebek organik oyuncağı çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. İndirimli organik oyuncak ile sağlıklı oyuncak sınıfına adım atarak çocuklarınıza hak ettiklerinin en iyisini sunun.

              Naturals Toys sitesinden satın alınan her organik oyuncak ile sürdürülebilir geleceğe katkı sağlayacağınızı hatırlatmak isteriz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN