Saç Ekimi Nedir

Gelişen teknoloji ile birlikte en sık yapılan estetik çalışmalardan birisi saç ekim uygulamalarıdır. Özelikle kellik konusunda şikayetçi olan erkekler alınan başarılı sonuçlar nedeni ile saç ekimi uygulamalarına büyük ilgi göstermektedir.

Saç ekimi işlemi dökülmemek için direnç gösteren saç köklerine uygulanan bir nakil işlemidir. Kişinin kendi kıl köklerinden alınan ve dökülmüş olan alanlara transfer edilen saç ekimi uygulamalarında başarı oranı çok yüksektir. Hem doğal hem de uzun süre kalıcı olan saçlar için bu işlem yaptırılmaktadır.

Saç ekimi uzman hekimler tarafından yapılmaktadır. Bu alanda çalışan estetik uzmanlar tarafından öncelikle birtakım testler yapılmakta ve kişilerin saç ekimi operasyonların uygunluklarına bakılmaktadır. Operasyon öncesinde yapılan kan testleri ve gerekli incelemeler sonucunda ekim işlemi için uygunluk verilmesi gerekmektedir. Lokal anestezi ile yapılan saç ekimi süreleri, yapılacak olan ekim alanına göre değişiklik göstermektedir.

Real Estetik merkezi saç ekimi alanında çok başarılı çalışmalar yapmaktadır. Gerekli incelemelerin yapılabilmesi için Real Estetik Merkezinden randevu alabilirsiniz.

Saç Estetiği  

Saç estetiği saçlarınıza dair tüm detayları içermektedir. Günlük saç bakımları, günlük kullanım şekilleri, prp uygulamaları, mezoterapi uygulamaları ve saç ekim çalışmalarının tamamı saç estetiği alanının bir parçasıdır.

Saç estetiğine dair yapılan en güvenilir ve en sağlıklı işlemler için Real Estetik merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Saçlarınız için yapılması gereken her tür bakım ve sağlık uygulaması için sizlere hizmet verilmektedir.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN