Red Carpet Temizlik’ten Cami Halı Yıkama

Camiler kişilerin ibadetlerini rahatlıkla yapabilmesi için neredeyse 24 saat açık olan mekanlardır. Bu ilahi mekanlara gün içerisinde çok sayıda ziyaretçi gelmektedir.

Bu yoğun insan hareketliliği normal olarak kirlenmeyi de beraberinde getirmektedir. Her ne kadar abdest alarak mekana girilse de sürekli alanın kullanılıyor olması, kısa süreler içinde cami halılarının kirlenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle camilerin periyodik olarak halı yıkama hizmeti alınarak temizlenmesi çok önemlidir. Cami halılarının büyük ve ağır olması nedeniyle taşınarak yıkanması oldukça maliyetli ve yorucu olmaktadır.

Bu nedenle cami gibi alanların halılarını yerinde halı yıkama hizmeti ile temizlemek daha mantıklıdır. Cami, mescit, otel, balo salonu ve ofis gibi alanların tümünde de yerinde halı yıkama yapmak mümkündür. Red Carpet temizlik tüm bu alanlar için profesyonel halı yıkama hizmeti sunan başarılı bir firmadır. Uzun yıllardır yerinde koltuk ve halı yıkama işlemlerini yerine getirmektedir.

İstanbul cami halı yıkama yaptırmak isteyenlere destek olmak amacıyla Red Carpet Temizlik her zaman hazırız. Firmamız caminin normal ritminde günü geçirmesi için esnek çalışma saatleri ile çalışabilmektedir. Camilerle yapılan halı yıkamanın detayları aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

Cami halı Yıkama Detayları:

  • Vakum ve yıkamanın aynı anda yapıldığı patentli makineler kullanılmaktadır.
  • Halılar yıkanırken halılara uygun farklı başlıklar kullanılmaktadır.
  • Yoğun püskürtme teknolojisi uygulanmaktadır
  • Yapılan yıkama işlemi derinlemesine bir işlemdir.
  • Halı yıkama işleminde suyun derecesi 80 dereceye kadar ısıtılmaktadır. Sıcak su ile kirlerin çözülmesi ve lekelerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Yüksek vakum gücü ile çözülen kir ve lekeler halılardan uzaklaştırılmaktadır.
  • Yıkama sonrası çok temiz ve çok kuru bir halı bırakılmaktadır. Birkaç saatlik havalandırma sonrası tam kuruluk garanti edilmektedir.
  • 600 metrekare cami alanların yıkanması 1 gün içinde tamamlanabilmektedir.
  • Yıkanacak alan ne kadar büyürse fiyat oransal olarak düşmektedir.

Cami halıları yün olduğundan en zor yıkanan halı çeşidi cami halılardır, özellikle halılar yeni olduğunda bu işlem daha da zor olabilmektedir. Yeni halılarda hav denilen tüylenmeler daha fazladır, bu havlar makinanın vakumunu olumsuz etkilediğinden halı yıkama normalden daha uzun sürebilmektedir. Cami halılarının kuruması için havalandırma yapılması çok önemlidir. İyi bir havalandırma ile halılar kurumakta ve camiler mis gibi olmaktadır.

Red Carper Temizlik Cami halı yıkma işleminin yanı sıra mescid halı yıkamaofis halı yıkama, balo halı yıkama ve istanbul otel halısı yıkama hizmetlerini de profesyonel olarak yerine getirmektedir.

Alanında uzman çalışanları ile İstanbul’un pek çok semtinde yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerini tamamlanmaktadır. Yapılan çalışmalara dair bazı referanslarımız internet sayfamızda şeffaflık ilkemiz kapsamında yer almaktadır.

Yerinde halı yıkama hizmeti almak isteyenler internet sayfamızda fiyatlarımızın ve referanslarımız hakkında kolaylıkla bilgi edinebilmektedir. Ayrıca var olan telefon numaraları ile firmamıza ulaşmak ve sorularınıza cevap bulmanızda mümkündür.

Etiketler

YORUM YAZIN