Penis Protezi

Penis Protezi

Penis protezi, peniste sertleşme sorununa karşı özel olarak geliştirilen en etkin tedavi uygulamasıdır. Bu yöntem üzerinden penis kırılması gibi sorunlar da kalıcı olarak ortadan kaldırılır. Çünkü penis protezi doğrudan peniste kırılmayı da engelleyen özel bir dizayna sahiptir. Bu ürün %100 garantili bir şekilde çözüm sunar. Yumuşak ve kaliteli dokusuyla en çok tavsiye edilen ürünler arasında yer alır.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezi doğrudan cerrahi girişim üzerinden penise takılır. Bu işlem ortalama olarak 1 ila 1,5 saat aralığında devam eder. Cerrahi işlem anestezi üzerinden uygulanır, bu nedenle hastanın ameliyat süreci boyunca sertleşmeye kesin çözüm ağrı ve acı duyması söz konusu değildir. Penis protezi toplamda 3 parçadan meydana gelir.

Hastanın testis torbasına yerleştirilen pompa, karın kısmına özenle yerleştirilen rezervuar ve penisin içerisine yerleştirilen 2 adet silindirden meydana geliyor. Böylece penise protez uygulanması başarılı bir şekilde tamamlanır. Fakat öncesinde eswt tedavisi fiyatları incelenmelidir.

Penis Kırılması Belirtileri

Global bir sorun haline gelen penis kırılması birçok belirtiler gösterir. Fakat belirtileri bireyler arasında farklılık gösterir. Bu nedenle penisin kırılma belirtileri kimi erkeklerde daha erken kimi erkeklerde ise daha geç zamanda ortaya çıkabilir. Bu belirtiler; penis üzerinde aşırı bir biçimde damar kabarması, penisin hareket ettirilmesi sırasında zorluk yaşanması, penis yapısında eğrilik hâsıl olması biçimde sıralanabilir. Bu bakımdan penisin kırılmasında da mutlaka sertleşmeye kesin çözüm tedavisine başvurulmalıdır.

Sertleşme Kesin Çözüm Tedavisi

Günümüzde geliştirilen sertleşmeye kesin çözüm tedavisi üzerinden bu sorun birkaç seans sonrasında ortadan kaldırılıyor. Böylece bireylerde daha sağlıklı bir cinsel hayat oluşması sağlanabiliyor. Sertleşme sorunu birçok erkeklerde görülen ciddi bir sağlık sorunudur. Çağımızın beraberinde getirdiği birçok sorunlar bu sorunun da meydana gelmesine neden oluyor. Fakat sertleşme sorunu yaşayan birçok erkekler bu sorunu dile getirmekten çekinebiliyor.

Oysaki sertleşme sorunu utanılabilecek bir durum değildir. Tam aksine bugün en etkin tedavi yöntemi üzerinden artık daha basit ve hızlı bir şekilde tedavi ediliyor. Böylece erkeklerin korkulu rüyası haline gelen bu sorun kalıcı bir şekilde yok ediliyor.

Birçok erkekler tarafından da merak edilen sertleşmeye kesin çözüm tedavisi olarak eswt uygulaması profesyonel sağlık merkezleri tarafından da tavsiye ediliyor. Çünkü 2022 eswt tedavisi fiyatları düşük olmasının haricinde bu uygulama sağlıklı bir şekilde ereksiyon sorununu yok eder. Böylece bireyler aynı günde daha sağlıklı bir cinsel hayata yeniden sahip oluyor.

Sertleşmeme Sorunu Nedir?

Merak edilen sertleşmeme sorunu, penisin normal düzeyde sertleşmemesidir. Bu sorun başta genetik yapı ve yaş etkeni olmak üzere birçok farklı etkenler sonucunda meydana geliyor. Bu nedenle penis kırılması gibi olumsuz durumlar da sertleşmeme sorunu sonucunda görülebiliyor.

Peniste ereksiyon sorunu olarak da tanımlanan sertleşmeme sorununa yönelik geçmişten günümüze dek birçok farklı tedavi seçenekleri sunuldu. Fakat buna rağmen istenilen başarılı neticeler elde edilmemiştir. Bugün en iyi tedavi yöntemi olarak ise eswt uygulaması hizmete sunuldu. Bu yöntem üzerinden en zorlu ereksiyon sorunları dahi garantili bir şekilde tedavi ediliyor.

ESWT Tedavi Yöntemleri

Profesyonel bir tedavi olan eswt tedavisi ve penis kırılması bugün ülkemiz genelinden de güvenle uygulanır. Bu özel tedavi kendi içeriğinde de farklı yöntemler sunar. Bu nedenle eswt tedavisi fiyatları doktor sitesinden incelendikten sonra en uygun tedavi yöntemine başvurulabilir. Eswt tedavisinde daha çok yüksek radyo frekans sinyalleri sunan şok dalga tedavisi üzerinden uygulanır. Bu yöntem üzerinden sertleşme sorunu kademeli bir şekilde yok edilir.

Eswt Tedavisi Fiyatları

Lider eswt tedavisi fiyatları bugün her bütçeye hitap eder. Bu nedenle evinizin konforunda penis sertleşememesinde doğrudan bu tedavi için 7/24 erkende randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda penis kırılması sorunu için de doktorunuzdan merak ettiğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Etiketler

YORUM YAZIN