Pastane Programı & POS Sistemi

 

Büyük, ferah bir pastaneniz ve dünyaca ünlü bir markanız olmasa da bu pastanenizi kapatıp popüler markalardan birine yatırım yapmanın bir yolunu bulmanız gerektiği anlamına gelmez. Doğru bir iş planı ve stratejisi ile başarılı bir pastane işletebilirsiniz. Deneyebileceğiniz en iyi taktiklerden biri, Simpra pos sistemine geçmek olacaktır.

Bu program türü tüm sipariş, faturalandırma ve ödeme sürecini yönetir. Siparişlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde hazırlanmasını kolaylaştırmak içinde kullanılabilir. Simpra pastane pos sistemi envanter, satış analizi, zamanlama ve bordro gibi çeşitli arka uç yönetim özelliklerini de içerecektir. Sadece bir sistem kullanarak, pastanenizin tüm yönlerini daha verimli bir şekilde yönetebileceksiniz.

Pastane POS Sistemi Sahibi Olmanın Faydaları

Pastaneniz için bir pos sistemine (pastane programı) yatırım yapmak için daha spesifik nedenlere ihtiyacınız varsa, işte sizi doğru yönlendirecek faydalar;

  1. İyileştirilmiş sipariş yönetimi ve hizmeti: Küçük bir pastane dükkânı tipik olarak daha az çalışan demektir. Düşük işçi sayısı genellikle yavaş ve bazen de verimsiz hizmet anlamına gelir. Simpra pastane pos sistemi sipariş yönetim ve hizmet açısından işleri tersine çevirebilir. Bir dokunmatik ekran kullanarak kasiyeriniz bir müşteri siparişini girebilir, ödemeyi işleyebilir ya da faturalandırma yapabilir. Ek sipariş ekleyebilir.
  2. İçeceklerin daha iyi özelleştirilmesi: Pos sistemi müşterilerinizin istedikleri içeceği istedikleri şekilde almalarını sağlar. Hatalara yer olmayan bu sistem sayesinde müşterilerinizi her zaman mutlu edersiniz.
  3. Gelişmiş envanter yönetimi: Pos sistemi sayesinde neyi ve ne zaman sipariş vereceğinizi bilmek için malzemelerinize kolayca göz atabilirsiniz. Bu sayede malzemelerinizin bitmemesini ve müşterilerinize her zaman siparişlerini sunmanızı sağlar.
  4. Daha iyi satış takibi: Satışlarınızı takip etmek zaman alıcı bir iş olabilir. Ancak pos sistemi ile gelen ve giden paraları kolayca ve hızlıca izleyebilirsiniz.

Pos Sistemi ile Zamandan Tasarruf Edin

Simpra pastane pos sistemine sahip olduğunuzda manuel olarak çizelgeler yapmaktan ve çalışanlarınızın maaş bordrosunu hesaplamaktan kurtulursunuz. Ayrıca tüm çalışanlarınızın satış performansını takip edebilir ve buna göre bilinçli iş kararları verebilirsiniz.

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN