Özel Tasarım ve Dizaynlar

 

Ofis mobilyaları konusunda hem sunduğu ürün çeşidi hem de özel tasarımları ile son derece başarılı bir çizgisi bulunan firma, kaliteli ürünleri ile de farkını belli ediyor. Ürün tasarımından pazarlama ve satış işlemlerine kadar çalışan firma, ihtiyaç duyduğunuz her türden ofis mobilyaları ve malzemelerini güvenli sistemi içerisinde müşterilerine sunuyor.

Ürün Çeşitleri

Firmanın online satış mağazası üzerinde çeşitli Ofis – çalışma masaları, farklı ofis kanepe takımları – ofis koltukları klasik ya da modern ofis takımları, büro bekleme koltuk – büro takımları, klasör dolapları, yurt – okul mobilyaları, Otel – Cafe mobilyaları gibi çeşitli ürünler bulunuyor. Bu ürünlerin tasarım çeşitlerinden satış imkanlarına kadar her şeyi online satış mağazasında bulabiliyorsunuz.

Kurumsal yapısı ile dikkat çeken firma, ayrıca ofis tasarımları, mekana uyumlu mobilya seçimleri, bu ürünlerin tasarım ve teminleri noktasında oldukça özellikli hizmet veriyor. Firmadan bu kapsamda en özel makam masaları tarzındaki tüm ürünlerin tasarımı ve temin edilmesi hizmetlerini de alabiliyorsunuz.

Garantili Hizmet

Firmanın online mağazasında, kolay kullanım imkanı ile popüler mobilyalar yanında çok satılan ürünleri ve yeni satışa sunulan ürünleri ayrı ayrı kategoriler olarak görebiliyorsunuz. Yönetici masaları tarzı tüm kaliteli ürünleri son derece ekonomik fiyatlar ile satışa sunan firma, montaj sonrası iki yıl süre ile de firma garantisi veriyor.

 

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN