Özel İmmergas Servis 1 Yıl Garanti Sunuyor!

Eski zamanlardan beri kaliteli ve uzun ömrüyle bilinen ve yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan İmmergas kombi firması, kullanıcılarına son teknoloji ile hizmet vermektedir. Yedi gün yirmi dört saat aralıksız olarak çalışan kombiler, aldığınız markanın kalitesine göre değişmekle beraber yardım aldığınız teknik servisin deneyim ve uzmanlığına göre de kombinizin ömrünü etkileyen temel faktörler arasındadır.

Türkiye’de bir çok kullanıcısı olan İmmergas, kombi teknolojisinde öncü bir firma olduğu için her teknik servisin yapabileceği tarzda bir marka değildir. Bu sebepten dolayı öncelikle bir teknik servis merkezinden yardım alırken İmmergas servisi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Misyon ve vizyonu tamamen kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamak adına kurulan ve İmmergas marka kombilerde uzman ve deneyimli bir teknik servis ekibe sahip olan İstanbul İmmergas servis merkezi İstanbul’da sizlere hizmet vermektedir. Bu firmadan teknik servis hizmeti almak için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Öncelikli olarak çağrı merkezini aradığınızda sizinle görüşen müşteri temsilcisine bir ön arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bu arıza kaydından sonra açık adres bilgilerinizi paylaşmalısınız ve sizin konumunuza en yakın teknik servis ekibinin yönlendirilmesiyle birlikte alacağınız hizmetin tadını çıkarmanız gerekmektedir. Firma kombinizin bakım veya onarım işlemlerini gerçekleştirmeden önce sizlerin onayını almaktadır. Onay alınmadan kesinlikle kombinize herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Detaylı bilgi: https://www.immergasservis.org adresinde yer almaktadır.

autocad lt

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN