ORAL SEKS İÇİN EN İYİ POZİSYON: 69 SEKS POZİSYONU

69 seks pozisyonu; hem erkeklerin hem de kadınların sevdiği oral seks pozisyonunun ismidir. Oral seks kadına da erkeğe de harikalar yaşatır.  Kadın da erkekte orgazm olmanın ve kendi bedeninin harika olduğu hissine kapılır ve kendini çok değerli hisseder.

Oral seks bu kadar haz veriyorken kadınında erkeğinde aynı anda birbirine zevk verdiği oral seks çeşidine 69 pozisyonu diyoruz. 69 ve diğer seks teknikleri için Uzman Cinsel Terapist Mehmet Ulubey’in seks pozisyonları  bakabilirsiniz.

69 seks pozisyonu önemi:

Karşılıklı zevk vermek denilince ilk akla gelen pozisyon şüphesiz 69 ‘dur. Kadınla erkeğin bu pozisyonda vücutlarının aldığı şekil 69 rakamına benzediği için, ismi 69 olarak kalmıştır.

69 pozisyonunda hem erkek hem de kadın aynı anda oral seks yapabilir.

Bu pozisyon için önemli uyarım ise;

Eğer erkeğin daha fazla zevk almasını ve dilediği gibi orgazm olmasını istiyorsanız, onun üstte olduğu 69 ‘u tercih edin. Eğer erkeğe mükemmel bir oral deneyim yaşatarak rahatlamasını istiyorsanız siz üstte olun.

Tavsiyem; kadınlar siz üstte olursanız, daha zevkli bir oral sekse imza atabilirsiniz.

Sizlerde partneriz ile sağlıklı bir cinsellik yaşamak, cinselliğinizi tek düzelikten çıkarmak ve harika bir seks yaşamak için  hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cinsel terapist Mehmet Ulubey, vajinismus, erken boşalma ve cinsel isteksizlik başta olmak üzere bir çok cinsel probleme ilaçsın ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN