Nutrition Diyetisyen Kliniği

 

Klinik bir diyetisyen olan Samet Yağlı tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana diyetisyenlik alanında hizmet veriyor. Nutrition kliniği İstanbul Levent’teki merkezinde uzman kadrosu ile hizmet vermenin yanı sıra müşterilerine online olarak da hizmet veriyor. uzman kadrolar diyet için başvuran hastalarına kişisel beslenme programı hazırlıyorlar. Bunun için öncelikle ideal kilo ölçümleri ve kitle endeks ölçümleri yapıldıktan sonra kişinin sağlık sorunları da göz önüne alınarak uygun bir program hazırlıyorlar.

Kişiler için klinikte kullanılan tüm cihazlara son teknoloji ile üretilmiş ürünler olduğu için testlerden doğru sonuç alınıyor ve kişilere en doğru program yapılıyor. Kişilerin programlara uyması sonucunda da sağlıklı bir kiloya ulaşılmış oluyor. Uzman diyetisyenleri ile çeşitli hizmetleri kişilere veriyorlar. Firmanın hizmetleri arasında hastalıklarda beslenme, hamilelerde beslenme, kilo alma çocuklarda beslenme, sporcularda beslenme ve andulasyon terapi gibi hizmetler bulunuyor.

Kilo Verme

kilo verme için merkeze başlayan kişilere kilo vermelerini sağlamak için en uygun programı hazırlıyorlar. Kişi için gereli tüm ölçümler yapıldıktan sonra program uygulanmaya başlıyor. Bu program uzmanlar tarafından takip edildiği için sağlıklı sonuçlar elde ediliyor. Tabi ki programlar içinde bulunan diyete harfiyen uymak da iyi sonuçları almanın en önemli parçası oluyor.

Kilo Koruma

Merkez kilo koruma programların klinikten hizmet almış olan hastaları için ücretsiz olarak veriyor. Çünkü kilo koruma programları kilo alma veya verme sonrası elde edilen kilonun korunmasını amaçlıyor. Bu sayede sonradan eski alışkanlıkların dönülmesinin önüne geçiyor. Bu programlar sayesinde sağlıklı ve düzenli beslenme bir yaşam tarzı olarak benimsenerek sürekli olarak uygulanıyor.

Çocuklarda Beslenme

Çocuklarda uygulanan beslenme programlarıyla onların küçük yaşlarda doğru beslenme alışkanlıklarını edinmeleri amaçlanıyor. Önceden alının sağlıklı beslenme önlemleri ile çocukların obezite ve tiroid gibi hastalıklara yakalanmasının önüne geçiliyor. Aynı zamanda bu program çocuklar için eğlenceli aktiviteler şeklinde yapılıyor. Çocuklar bu sayede hem eğleniyorlar hem de sağlıklı beslenme alışkanlığı ediniyorlar.

Andulasyon Terapi

Andulasyon terapi uzman ekipler eşliğinde andulasyon titreşimleri kullanılarak metabolizmanın hızlandırılması için uygulanan terapidir. Andulasyon terapi iç organlardaki yağlanmalarda, sırt ağrılarında, selülitlerde, bacak ve ayak ağrılarının yanı sıra ödem olması durumlarında etkili bir tedavi yöntemidir.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN