Müzikonair Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Müzikonair Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Ülkemizdeki haber kanallarını incelediğimizde, genel olarak ekonomi ve siyaset üzerine yoğunlaştıklarını görürüz. Müzik söz konusu olduğunda, bu siteler magazin sayfalarından ileriye gidememektedir. Her sitede aynı magazin haberlerini görmekten sıkılan müzikseverler için Müzikonair bir kurtarıcı adeta. Tamamen müzik ve radyo alanlarında yoğunlaşan sitede aradığınız her türlü içeriği bulabileceksiniz.

Her gün yeni bir şarkıcı ve şarkı çıkıyor. Bunlardan çoğunu dinleme fırsatı bile bulamıyoruz. Sosyal medyanın yoğunluğu, haber sitelerinin magazinden öteye geçememesi nedeniyle birçok yetenekli şarkıcı ve güzel şarkı dinleyicisine ulaşamıyor. Müzikonair’de yeni çıkan şarkıcıları, en güzel single çalışmalarını ve alternatif grupları bulabilirsiniz. 2013 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren sitede, uzman editörler tarafından hazırlanan Youtube ve Spotify özel listelerini tıklayarak yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Radyo kanallarında yaşanan transferler, radyolarda en çok çalan şarkılar, en çok takip edilen radyo programları gibi radyo dünyasında yaşanan gelişmeleri de Müzikonair’de takip edebilirsiniz. Fizy Müzik Ödüllere, Pantene Altın Kelebek Müzik Ödülleri, Sihirli Mikrofon Müzik Ödülleri ve diğer törenleri canlı anlatım ile dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda site kendi özel müzik ödüllerini de vermektedir. Her biri uzman kadrosu tarafından hazırlanan adaylar arasında yapılan halk oylaması ile belirlenen kazananlara verilen özel ödül törenini siteden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda 7 şubatta yayınlanacak olan ödül töreninde sevdiğiniz adayların kazanmasını istiyorsanız site üzerinden oy kullanarak destek olabilirsiniz.

Etiketler

YORUM YAZIN