Miras Avukatı

Miras hukuku çok derin detaylar içeren hukuk dalları arasındadır. ESEN hukuk bürosu olarak miras hukuku alanında oluşan bütün problemlerde alanında profesyonel uzman avukat kadromuz ile sizlere kesin çözümler sunuyoruz.

Miras avukatı bir bireyin ölümü sonucunda bireyin geride kalan mal varlığı ya da borçları ile ilgili  hakkaniyetli ve hukuksal boyuta uygun dağılımı yapan kişidir. Miras konusunda yapılan en ufak hatalar bile oldukça büyük problemlere yol açabilmektedir. Bundan dolayı miras hukuku için gelişmiş avukatlar ile çalışmanız gerekmektedir. ESEN hukuk bürosu miras avukatları olarak sizler ile birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı söylemek isteriz. Senelerdir elde ettiğimiz tecrübelerimiz ile müvekkillerimizin her hakkını koruyor ve savunuyoruz.

Miras Avukatı Ne İş Yapar?

Miras hukuku konusunda miras avukatı çalışmaktadır. Müvekkili için hukuki işlemleri miras avukatı yapmaktadır. Yaptığı işlerden bazıları şu şekildedir;

  • Mirasçılık belgesi oluşturmak
  • Tenki davalarına bakmak
  • Mirasın reddedilmesi için açılan davalara bakmak
  • Vasiyetname düzenlemesi yapmak

Gibi pek çok konuda iş yapmaktadır.

Miras avukatı ne iş yapar, sorusu davalara göre miras varlığına ya da borçlara göre değişiklik göstermektedir. Önemli olan iyi bir miras avukatı ile çalışabilmektir.

ESEN hukuk bürosu olarak sizlere en iyi ve kaliteli miras avukatlarını sunuyoruz. Hukuk büromuz ile iletişime geçmek için iletişim numaramızı kullanabilir ya da direkt büroya gelebilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN