Minex Partner

İnternet üzerinde bilgisayarınız ile para kazanmak ister misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise sizlere çok harika bir sistem tanıtıyoruz. Ele aldığımız sistem sizlere bilgisayar üzerinden bulut sistemi ile para kazanma fırsatı sunuyor. Hem çok basit, hem çok hızlı, hem de çok kazançlı bir sisteme merhaba diyebiliriz.

Minex Partner sizlere İsviçre merkezli olan kripto para madenciliği üzerinden gelir sağlama imkânı sunuyor. Tek yapmanız gereken şirkete kripto para madenciliği yapabilmesi için küçük çaplı yatırımlar yapmak. Bunun nedeni ise Minex Partner’in İsviçre’de bulunan mining factory merkezinde bulut sistemi üzerinden kendinize hash gücü alabilmek. Siz yaptığınız yatırım ile şirketin factory merkezinde güç satın alıyorsunuz ve şirket bu sayede kripto para madenciliğini daha güçlü şekilde yapıyor. Tüm mining hizmetleri ile şirket uğraşırken siz sadece yaptığınız yatırımın karşılığı olarak kazançtan kâr payı alıyorsunuz. Aslında günümüz şirketlerinde yapılan işlemin aynısı fakat daha güncel ve web tabanlı dijital bir fabrika diyebiliriz.

Peki Minex Partner ile ne kadar kazanacaksınız? Şirketin size sunduğu kâr payı oranı küçümsenecek bir miktarda değil. %25 olarak yapılan miningten pay alma hakkınız bulunuyror. Bu da şirketin yaptığınız yatırımla günde 1.000 TL civarında kripto para mining’i yapması halinde size 250 TL ödeme yapması anlamına geliyor. Ayrıca referansınızla kayıt olan arkadaşlarınızın kazançlarından da pay alabiliyorsunuz. Üstelik onların kazancını etkilemeden şirket bu ödemeyi de size artı olarak veriyor.

Ödemelerde de asla bir sorun bulunmuyor. Pek çok firma ancak haftalık yada aylık ödeme yaparken resmi bir şirket olan Minex Partner sizlere günlük kazancınızı gün sonunda çekmeye fırsat tanıyor. Tüm bunlara ek olarak ise asla sizden çekim işlemi yapılırken komisyon kesilmiyor.

Eğer sizde küçük çaplı yatırımlar ile güzel kazançları elde etmek istiyorsanız Minex Partner’i denemelisiniz. Günlük kazanç çekimi, 7/24 ödeme güvenliği ve resmi bir şirket. Kim çalışmak istemez ki? O halde www.minexpartner.com üzerinden sizde siteye giderek kendi hesabınızı oluşturabilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz! Evde otururken para kazanmak isteyenlerin tercihi.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN