Milli Takım Kampa Devam Ediyor!

Milli Takım Kampa Devam Ediyor!

Türkiye Kayak federasyonu Snowboard Milli Takımlarından yeni bir haber geldi. Snowboard Milli Takımları Erzurum’daki kamplarına devam ediyorlar. Kampları içerisindeki çalışmalarını da son sürat sürdürdükleri biliniyor. Hedeflerinin de çalışma tempolarına yansıdığı söylenebilir. İleriki dönemde çok daha başarılı işler çıkarabilmek için etkili bir çalışma yürütüyorlar. Kamp çalışmaları içerisinde de oldukça eğlenceli kareler paylaşılıyor. Motivasyonu yüksek ve gelişime açık olan takımlar hedeflerine ulaşmayı düşünüyorlar. Bunun için de çalışmalar içerisinde en iyi şekilde hazır olmayı amaçlıyorlar.

Milli takım kapı için müdürlük görevini Ejder Budak yapıyor. Milli Takım antrenörleri de Ahmet Aras, Batıkan Yılmaz, Elif Kübra Geneşke ve Yusuf Furkan Uğurlu üstleniyor. Yürütülen çalışmalar içerisinde de tam motivasyon bir şekilde ilerleniyor. Yeni sezon çalışmaları için kampta olan takım, en iyi şekilde hazır olmayı hedefliyorlar. Şu anda yirmi bir sporcuyla beraber çalışmalarını sürdürürken etkili adımlarla ilerliyorlar. Hem yurtiçi hem de uluslararası sahalarda başarılarıyla anılmayı istiyorlar. Bu yüzden de çalışmalarını ciddi bir yoğunlukla yürüttükleri de söyleniyor. Ejder Budak, konuşmaları içerisinde Spor Bakanlığı ve federasyona da teşekkürlerini yolluyor.

Snowboard Milli Takımları Erzurum’da!

Genel olarak adından söz ettiren ve başarılarla anılan takım için yeni sezonda da umut oldukça yüksek. Snowboard Milli Takımı için güzel sonuçlar bekleniyor. Tüm maç içeriklerini ve detaylarını da Justın TV üzerinden takip edebiliyorsunuz. Yapılması gereken banko maçlar için de bilgi alma şansınız olabiliyor. İddia tahminleri ve çok daha fazlası için kaliteli bir adres olduğu söylenebilir.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN