Metin2 Yang Satın Al

Metin2 yang, oyunun para birimi olarak geçer. Oyunun içerisinde ne kadar yangınız olursa o kadar fazla güçlü sayılırsınız. Yang ile yüzlerce item alıp karakterinizi güçlendirebilir ya da beceri kitapları alarak becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yang elde etmenin yolu canavarları öldürmek ya da item düşürmektir.

Düşürdüğünüz itemleri Pazar aracılığı ile satıp Metin2 yang kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde yang kazanmak çok fazla zordur. Yang düşme oranı kestiğiniz slota veya bos’a göre değişmektedir. Örneğin kesmiş olduğunuz bir Beran-Setaou’dan düşen yang miktarı 20-30M arasındayken kesmiş olduğunuz Beran komutunanından düşecek olan yang 10-20M olmaktadır. Kesmiş olduğunuz slotun veya bos’un seviyesine göre değişmektedir. Fakat Metin2 oyununda oyun parası elde etmek fazlasıyla zordur. Bu yüzden sizler için oyun paralarını toplayan şirketler ile irtibata geçerek kolayca oyun parasına sahip olabilirsiniz. Genellikle çok uygun fiyatlara satılan oyun parasını bu şirketler kendileri elde etmekte günlerce verdiği emeği sizlere cüzi miktarlarda satmaktadırlar. Sizde nasıl kolay oyun parası elde ederim diyorsanız ilk işiniz oyun parası satan bir firma ile iletişime geçmek olacaktır.

Sizler de en uygun fiyatlara Metin2 yang satın almak istiyorsanız artık fazla beklemenize gerek yok! PLYR.com adresine hemen uğrayın ve siz de artık güvenilir bir siteden yang almanın keyfini yaşayın. En ucuz yang PLYR.com’da! Artık daha fazla beklenin bir anlamı yok!

 

Etiketler

YORUM YAZIN