Mbaye Diagne Yeniden Kadro Dışı Bırakıldı

Mbaye Diagne Yeniden Kadro Dışı Bırakıldı

Geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Galatasaray kadrosuna katılan golcü oyuncu istediğini halen bulamadı. Sarı kırmızılı forma altında isteneni bir türlü veremeyen oyuncu ile taraftarın arası çok ciddi bir şekilde açıldı. Sezon sonunda istenmeyen adam haline dönüşen ve takımdan gönderilmesi kesinleşen oyuncu halen istediğini bulamadı. Kiralık olarak anlaşılan Club Brugge takımında yeniden kadro dışı bırakıldı. Yaşanan penaltı krizinin ardından sular orda da durulmuyor. Taraftar tarafından istenmeyen golcü olarak ilan edildi. Sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan oyuncu ile devam edilmek istenmiyor. Betpas farkını her alanda yaşayın. Ara transfer döneminde Mbaye Diagne için yeniden yol görünebilir.

Sosyal Medya Paylaşımı Olay Oldu

Paris maçındaki penaltı olayının ardından kadro dışı kalan oyuncu ile buzlar erimedi. Teknik adamın yapmış olduğu açıklamaların ardından olay bir paylaşım geldi. Teknik adam Clement, “Diagne, Charleoi ile oynadığımız hazırlık maçında görev aldı ve bu benim için bir idmanı. İdmanda kendisini göstermesi lazım. Eğer bunu başarırsa yeniden kadroya girip forma giymeye başlayacaktır.” İfadelerini kullandı. Bunun üzerinde sosyal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu için bir kez daha kadro dışı yolu göründü. Takım içinde bir türlü istediğini veremeyen isim için hangi kararın çıkacağı merak ediliyor. Bekleneni verememesi nedeniyle eleştirilen hedefi olduğunu belirtelim. Ocak döneminde tekrar eski takımına dönemsi gündeme geldi.

Flaş Diagne Açıklaması Suları Bulandırdı

Clement hakkında söylediklerinin ardından takıma geri dönüş yolu daha büyük sıkıntıya girdi. Kalan haftalarda da sahada olmasına zor gözü ile bakılıyor. Tecrübeli teknik adamın yapmış olduğu açıklamanın ardından Diagne, ”İhtiyaç olsa bile beni kullanmalarını kabul etmiyorum. Konuşmak için doğru zaman gelecek. Sessizlik en iyi intikamdır.” Sözlerini kullandı. Buda konunun yeniden büyüdüğünü açıkça gösteren ifadelerden olmaya yetti. Futbol severleri bekleyen sürecin nasıl sonuçlanacağı ve üstesinden nasıl gelineceği merak ediliyor. Ayrıca sarı kırmızılı yönetimin Diagne tasarrufu ise belirsizliğini koruyor. Olası geri dönüş halinde takımda tutulup, tutulmayacağına karar verilmedi. Ayrıca yüksek bonservisi de göz önünde tutuluyor.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN