Maske Malzemesini Kim Satıyor?

 

Sağlık Bakanlığı tarafından kullanımı zorunlu hale getirilen cerrahi maske, birçok üretim tesisinde imal edilmeye devam ediyor. Ancak yalnızca destek amacıyla maske üretimi yapan firmalar, maske malzemesini nereden temin edeceklerini bilmiyor.

İnternet ortamında bilgi paylaşan sitede maske teli gibi maske üretiminde kullanılan parçaların nerede satıldığına dair bilgiler sunuluyor. Linke ulaşan kişiler maske imalatında kullanılan bu ürünlerin satıldığı firmanın adına, e posta adresine ve telefon numaralarına ulaşabiliyor.

Maske Teli Satışı Nerede Yapılıyor?

Maske imal ediyor ve imalatta kullanılan burun ve klips teli gibi ürünlerin nerede satıldığını öğrenmek istiyorsanız siteden destek alabilirsiniz. Tüm maske üretim malzemelerine yer veren firmadan burun teli satın alma konusunun tüm detaylarını edinebilirsiniz. Maske üretiminizi devam ettirmek ve anında maske malzemesi satın alabilmek için linkteki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Maske Üretiminde Klips Teli Kullanmak Şart Mı?

Her sektörde kullanılan maskelerin üretimi için gerekli olan yarı mamuller için linkten bilgi edinebilirsiniz. Bu malzemeleri ve klips tellerini satın alacağınız firmanın tüm bilgilerini linke girerek öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN