Malta Dil Okulu

En İyi Koşulları Sunan Malta Dil Okulları

Avrupa’da dil eğitimi için tercih edebileceğiniz ülkeler arasında bir Akdeniz ülkesi olan Malta en iyi tercihlerden biridir. Dünyanın en küçük ve en eski ülkelerinden biri olan bu Malta, muhteşem bir turistik ve tarihi yapıya sahiptir. Uluslararası alanda Malta dil okulu arayan birçok kişi için en doğru tercihleri oluşturan birçok farklı okul, ülkede Avrupa standartlarında en iyi koşulları sağlamaktadır.

Dil Eğitimi İçin İlk Tercihler

Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden birini oluşturan EC Malta, turistik bölgelerden biri olan St. Julians Bölgesi’nde yer alıyor. En iyi Malta dil okulu arasında gösterilen, modern bir öğretim yapısına sahip olan kurumda samimi bir işleyiş ve sıra dışı bir deneyim sağlayabilirsiniz. Kurumun 42 adet sınıfı, öğrenci yurdu, kafeteryası, sınırsız internet seçenekleri, kütüphanesi ve kozmopolit bir öğrenci yapısı bulunuyor.

Öncelikli tercihlerden birini oluşturan Maltalingua, ülkenin orta kısmında St. Julians’ta yer alıyor. Son yıllarda yenilenmiş bir binaya sahip olan kurum, tarihi bir binada modern bir eğitim imkanı sağlıyor. Modern derslikler, ücretsiz internet, kütüphane, yüzme havuzu gibi birçok farklı imkan bulabiliyorsunuz. Bu deneyimli okulda akademik standartlarda İngilizce kursları, sosyal imkanlar, konaklama ve etkinlik fırsatları bulabilirsiniz.

European School of English (ESE) ise 2015 yılında öğrenciler tarafından ülkenin en iyi dil okulu seçilmiştir. Yüksek kaliteli bir eğitim sistemine sahip olan kurum, öğrenci odaklı bir eğitim anlayışı göstermektedir. Bir yandan İngilizce eğitimi alırken bir yandan kültür ve eğlence aktivitelerine katılabilirsiniz. Okul futbol, tenis, atçılık, tüplü dalış ve Sicilya gezisi gibi imkanlar da sunuyor.

Malta’nın En Köklü Dil Okulları

Ülkenin en köklü dil okullarından biri olan am Language Studio, 1987 yılından bugüne ülkenin Sliema bölgesinde bulunmaktadır. Merkezi noktada bulunarak çevresinde birçok restoran, mağaza, cafe ve bar barındırır. Çok genç ve yoğun bir nüfusun bulunduğu bölgede okul İSO 9001 sertifikasına ve Eğitim Bakanlığı lisansına sahip olarak modern bir eğitim veriyor. Eğitimlerde akıllı tahta ve modern imkanlar sağlanıyor.

Sprachcaffe ise 1983 yılından bu yana İngilizce başta olmak üzere 7 farklı dilde hizmet veriyor. Eğitimde yüksek standart anlayışına sahip olan kurum, öğrenci beklentilerini karşılamak için ISO ve birçok farklı sertifika sağlıyor. Eğitim programlarında iletişim temeli elde tutulurken, öğrencilerin kendini rahat ifade etmesi için samimi ve sosyal bir ortam sağlanıyor.

mcafee

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN