Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer Epilasyon Merkezi

1994 yılında ilk lazer epilasyonunun temellerinin atılması ile 1998’li yıllarda tam olarak süreç tamamlanmıştır. O günden günümüze ise tüm dünyada ve ülkemizde gelişerek büyük bir hızla büyümüştür. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte lazer epilasyon ülkemizde son derece başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Ataşehir lazer epilasyon merkezi olarak tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet vermekteyiz. Lazer epilasyonun en önemli avantajı sağlıklı olması ve kalıcılığıdır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer teknolojisi ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmaya lazer epilasyon deniyor. Bir daha asla geri çıkmadığı için ya da fark edilmeyecek kadar az çıktığı için ve işlem esnasında acı hissedilmediği için son derece konforludur.

Üsküdar lazer epilasyonişleminin esas amacı, vücuttaki kıl köklerini yok etmek ve lazer işleminin uygulandığı bölgedeki hücrelerin işlevlerini değiştirerek bir daha kıl oluşmamasını sağlamaktır. Vücudun her bölgesinde uygulanarak tüm kıl ve tüylerden kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmada son derece etkili bir yöntem olduğu herkesçe malum. Birçok avantajı bulunan lazer epilasyonun pek çok test ve klinik çalışmadan geçtiğini de belirtmek gerekir. 22 yıldır güvenli bir şekilde kullanılan lazer epilasyon un en önemli avantajlarından biri de güvenli olmasıdır.

Ayrıca, hiçbir yan etkisi olmayan bu işlemin son derece etkili ve kalıcı olduğunu da bilmelisiniz. Vaktin bu kadar kıymetli olduğu günümüzde lazer epilasyon hızlı bir yöntem olduğu için büyük bir avantaj sağlıyor. Maltepe lazer epilasyonmerkezi olarak ağrısız ve konforlu bir hizmet verdiğimizi belirtmek gerekir

Ayrıca, diğer ağda ve benzeri ürünlere devamlı para harcayacağınız için zamandan ve paradan tasarruf etmeniz daha muhtemeldir. Bu yöntemle batık kıllardan da kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyonla pürüzsüz bir cilde kavuştuğunuz için özgüvenli ve özgür hissedeceksiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmayı isteyen tüm herkes lazer epilasyon yaptırabilir. Fakat, bu tür işlemleri yaptırabilmeniz için cilt hastalıklarına sahip olmamanız gerekir. Bir de, lazer epilasyon yaptıracak kişilerde herhangi bir sağlık sorunu olmamalıdır.

Ataşehir lazer epilasyon olarak epilasyon işlemi özellikle kol, bacak, koltuk altı ve genital bölge gibi kılların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde daha fazla uygulamaktadır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Neredeyse vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilen lazer epilasyon uygulanacak bölgeye göre doğru cihaz seçimi ile yapılmalıdır. Göğüs, bacak, kol, genital bölge, boyun, ense, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi alanlara uygulanabiliyor.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyonun kaç seansta biteceğini, epilasyonun uygulanacağı bölge ve kıl yapısı belirler. Bir çok durumda 6 saat süren işlem kol, yüz ve ense bölgelerinde 10 seansa kadar çıktığı olur. Ortalama 1.5-2 ayda bir seanslar uygulanır.

Üsküdar lazer epilasyon merkezi olarak koltuk altı, bikini bölgesi ve alt bacak bölgelerini 4-8 seansta bitiriyoruz.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Aşırı bir acı hissi vermeyen lazer epilasyon kişilerin kıl yapılarına ve kıl yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Ya da bazen kişilerin acı eşiği farklı olabiliyor. Dolayısıyla, tamamen acı olmaz, acı hissedilmez demek tamamen doğru olmaz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Üsküdar lazer epilasyon merkezinde epilasyon sonrasında asla iz oluşmaz. Fakat epilasyon sonrası dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat edildiği takdirde iz oluşumu söz konusu olmaz. Bunlardan biri, güneşten korunmaktır.

Solaryum ve güneş etkileri olmadığı sürece hiç sıkıntı yaşanmaz. Güvenilir cihazlarla doğru dozda uygulandığı sürece iz bırakması mümkün değildir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Maltepe lazer epilasyon merkezi olarak epilasyon bölgelerinin tamamında hizmet veriyoruz. Fiyatlarda standart bir birim fiyat olsa da, birçok etkene bağlı olarak değişiklik olabilir. Öncelikle, kişinin kıl yoğunluğu ve lazer epilasyon yaptıracağı bölge fiyatları belirleyicidir.   

Bunların yanında, seans süreleri de fiyatlara etki eder. Ataşehir lazer epilasyon merkezinde kaç seansta işlem tamamen bitecekse buna göre bir fiyat belirlenir.

Etiketler

YORUM YAZIN