Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Klasik yöntemlerle uğraşarak zaman harcamak yerine günümüzde lazer epilasyon tedavisi ile istenmeyen tüm tüyler etkili bir şekilde yok oluyor. Lazer ışınları deri altına nüfuz ederek burada bulunan dokulara zarar vermeden kıl köklerini tahribata uğratır. Lazer ışını ile kıla rengini veren melanin pigmenti etkisini yitirir ve ışınların temas ettiği alandan bir daha kıl kökü çıkmaz. Bu nedenle İzmir lazer epilasyon istenmeyen kıl ve tüyleri etkili bir şekilde yok ederek bir daha o bölgeden kıl çıkmasına son verir.

Sağlık ve estetik amaçlı tercih edilen lazer epilasyon 18 yaşını dolduran tüm bireylere uygulanır. Lazer ışını atışlar halinde istenilen bölgelere gönderilir ve buradaki kıl köklerini kurutur. Her seans sonrası kıl ve tüyler biraz daha azalarak zamanla tamamen biter. Kişinin vücut yapısı ve ihtiyacı doğrultusunda seanslar düzenlenir.

Günümüzde her ne kadar bayanlar tarafından tercih edildiği bilinse de lazer epilasyon işlemi erkekler tarafından da tercih ediliyor. İzmir lazer epilasyon gelişim dönemini tamamlayan tüm bireylere isteği ve ihtiyacı doğrultusunda lazer epilasyon uygular.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaygınlık kazanan ve çeşitlilik gösteren lazer epilasyon cihazları kıl ve tüyleri kalıcı olarak yok ediyor. Bu nedenle geleneksel yöntemler yerine insanlar lazer epilasyon işlemlerini tercih ediyor. İzmir lazer epilasyon fiyatları seans ve bölge sayısı doğrultusunda hesaplanır.

Botoks Nedir?

FDA onaylı botoks yüzdeki kırışıklıkları ve ince çizgileri geçici bir süre etkisiz hale getirir. Botulinum toksininden elde edilen botoks son dönemlerin en çok tercih edilen medikal estetik işlemlerinden biridir.

Etki alanını genişleten botoks sağlık alanında da kullanılır. Enjeksiyon şeklinde uygulanan botoks sonrası hafif ağrı ve kızarıklık meydana gelse de bunlar tamamen geçici yan etkilerdir. Kişiler botoks sonrası normal hayatlarına hızlıca dönerler.

İzmir botoks yaşlanma ve aşırı mimik kullanımı sonrası ortaya çıkan ince çizgileri ve kırışıklıkları botulinum toksini ile etkisiz hale getirir. Güvenilir yollardan genç ve sağlıklı bir yüze sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği botoks tedavisi günümüzde uzman kişiler tarafından uygun dozlarda kullanılır.

Estetik ve kozmetikte kullanılan botoks kullanım alanını genişleterek sağlık alanında da tercih edilen bir toksin haline gelmiştir. İzmir botoks bazı sağlık problemlerine çözüm üretmek amacıyla botoks tedavisini uygular. Özellikle aşırı terleme problemi bulunan kişilerde terlemeyi ortadan kaldırır. Bunun dışında migren, göz tembelliği, kas spazmı gibi hastalıklarda da botoks tedavisi uygulanır.

İzmir Botoks Fiyatları

Botoks fiyatları tercih edilen kliniğe ve işlemi gerçekleştiren uzmanın profesyonelliğine bağlı olarak belirlenir. İzmir botoks fiyatları yüz yüze yapılan ön görüşmeler sırasında kullanım amacı doğrultusunda belirlenerek hesaplanır.

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği paris ışıltısı cilde canlılık ve tazelik kazandırır. Özellikle ameliyatsız cilt bakım uygulamalarından biri olan Paris ışıltısı özel bir anti aging uygulamasıdır. Ölü hücreleri yok eder, hücreleri yeniler ve cilde ışıltı kazandırır. Cildin ihtiyacı doğrultusunda hazırlanan özel bileşenler sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılır.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

İşlem süresi kişinin yüzdeki deformasyonu ve hasarı doğrultusunda belirlenir. Seanslar halinde uygulanan Paris ışıltısı yılda 2-3 defa uygulanır. Uygulamanın etki süresi 3-4 ay devam eder.

Paris Işıltısı Fiyatları

Cilt bakımı konusunda etkisini kanıtlayan paris ışıltısı fiyatları kişiye özel belirlenen seanslara ve kullanılan içeriklere göre belirlenir.

Etiketler

YORUM YAZIN