Kızıl Saç Rengi ve Boyaları

Kızıl saç kadına ayrı bir olgunluk katar. Genelde kahve ve siyah saç doğal rengi olanlar kızıl boyaları tercih eder. Kızıl rengin ton ayrımını hazırlamak o kadar da kolay bir iş değildir.

Kızıl Saç Boyaları

Loral Paris Excellence Intense 6.66 yoğun kızıl saç boyası: Bu markadan başlamak gerekirse, kızıl tonunu hakikaten oldukça ağır hissedersiniz. Tonun genelde buğday tenli kadınlara yakıştığını belirtmek faydalı olacaktır

Palette 5-57 ışıltılı kızıl kahve saç boyası: Bu tonu beyaz tenli kadınlara yakıştırmak mümkündür. Kahveyi taşırken kızıldan da mahrum kalmamak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Neva color doğal saç boyası 8.44 tarçın bakır: Bu tonu çok fazla ünlü ismin saçında görüyoruz. Beyaz ya da buğday tenli kadınların çekinmeden deneyebilecekleri bu boya, gerçekten çok havalı bir görünüm katıyor.

Loreal casting creme 550 böğürtlen kızılı saç boyası: Son olarak bu boya, esmer tenli her kadının rahatça deneyebileceği gerçekten güzel bir tondur. Özellikle iri bukleli saçlar için harika bir şıklık göstergesi sayılacaktır.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN