Kedi Taşıma Hizmeti

Kocaman gözleri ve birbirinden farklı karakterleri ile hayatlarımıza girdikleri ilk andan itibaren hem kalplerimizde hem de hayatlarımızda ki en önemli yere miskin miskin kurulan ve bizleri her zaman şirinlikleri ile eğlendiren kediler, söz konusu seyahat olduklarında yırtıcı akrabalarından onlara miras kalan birçok özelliğini ortaya çıkarırlar. Birçok evcil hayvanın aksine kediler her zaman bulundukları yerde kalmaktan hoşlanırlar ve seyahat planlamak pek onlara göre bir şey değildir. Bu sebeple de birçok taşıma seçeneğinde kedilere karşı her zaman mesafeli durulur veya ancak uyuşturularak taşıta alınırlar. Eğer hiçbir çaremiz yoksa kalbimiz sızlayarak da olsa onların uyuşturulmalarına ya da bagaj gibi konfordan uzak bir şekilde seyahat etmelerine sesimizi çıkaramayız. Ancak günümüzde bu durum tamamen değişti. Hayvan dostlarının hislerinden anlamayan taşıma seçenekleri yerine pet taksi hizmeti veren firmamız ile kedileriniz için bile seyahatler eğlenceli hale getirildi.

Kedi Taşıma

Kediler her şeyin ona özel olmasına ve kendilerini özel hissetmeye bayılırlar. Çünkü her biri birer prenses ya da prenstir. Biz de bu özelliklerini kendimize motto yaparak onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir evcil hayvan taşıma sistemi geliştirdik.

Sadece onlara özel olan taşıma çantaları ve kafesleri ile seyahatlerine çıkan bu sevimli ve haylaz dostlarımız başka hiçbir evcil dostumuzla temas olmadan seyahat etmenin keyfini yaşamaktadır. Kedi taşımalarında hem toplu dağıtım hem de VIP taşımacılık ile hizmet vermekteyiz.

Toplu dağıtım ile önceden belirlenmiş güzergahlara uğrayan taşıtlarımız, insanların kullandıkları otobüsler ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Ancak bu seferlerin en büyük özelliği yolcularımızın özel kediler olmasıdır. Bu sebeple de onların ihtiyaçları her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Bu seyahatlerinde mama saatlerinde evlerindeymiş gibi mamalarını yerler, istedikleri zaman sularını içerler ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarlar. Eğer yolculuk sırasında sıkılırlarsa da egzersizlerini yapmak ve biraz oyun oynamak için molalardan yararlanırlar.

Üstelik kedilerin hizmetinde bulunan tüm çalışanlarımız hayvan konusunda eğitimli, sertifikalı ve profesyonel olmaktadır. Tam bir hayvan dostu olan ve onların dillerinden her zaman anlayan çalışanlarımız ile sanki sizler yanlarındaymış gibi rahat bir yolculuk geçirirler. Üstelik çalışanlarımız verdiği tüm hizmetler hijyen kurallarına uygun olarak ve sevilerek verilir.

Yolculuk sırasında verilen tüm hizmetlerin fotoğrafları ise anlık olarak sizlerle paylaşılarak çocuklarınızı daha az merak etmeniz için elimizden geleni yaparız. Ayrıca dilediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşarak aracın nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz. Bu ekonomik yolculuktan faydalanmak için ise seyahatinizden bir gün önce bizleri arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Eğer sevimli dostlarınız ile birlikte bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz de o zaman VIP hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araçta sadece sizin ve sevgili dostunuzun olabileceği bu araçlar ile istediğiniz zaman ve tarihte istediğiniz yere evcil hayvan nakil hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN