Karın Germe ve Estetik Yöntemleri ile Güzelleşin

Karın Germe ve Estetik Yöntemleri ile Güzelleşin

Eğer düzenli spor yapmıyorsanız, hareketsiz bir hayata sahipseniz ve popo bölgenizden memnun değilseniz popo estetiği fiyatları araştırabilirsiniz. Hızlı kilo kaybına ve aşırı yağlanmaya bağlı olarak bozulan popo şekliniz, istediğiniz estetik görünüme kavuşturulur.

Popo estetiği fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Değişen güzellik algıları ile beraber artık, kendimize çok daha fazla önem verdiğimiz bir dönemdeyiz. Bizi mutsuz eden ve özgüvenimizi yok eden durumlar için cerrahi müdahalelerden kaçınmıyoruz. Bu artık bir gereklilik haline geldiyse ve siz de popo estetiği fiyatları araştırıyorsanız, bunun için uygun ve güvenli yerleri bulmalısınız.

Özellikle kalça bölgeleri, daha hareketsiz kaldığı için, yağlanma kaçınılmaz olabilir. Ya da hızlı kilo kayıpları ile şekilsiz bir kalçaya sahip olmuş olabilirsiniz. Bu yüzden bu cerrahi müdahale sizin için ideal olabilir. Tüm bu sebeplerin çözümsüz olmayışı kadar her geçen gün gelişen teknoloji ile güncellenmesi de önemlidir.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Her iki kısmı ayıran bölgeden yapılan bir kesi işlemi ile oluşturulan ceplere protez ve sert silikonlar yerleştirilir. 2 saat kadar sürebilen bu işlem sonrası bir müddet, oturma ve yatma eylemlerinde daha dikkatli olmak gerekir.

Kalça Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Kalçanızdan çeşitli sebeplerle memnun değilseniz çeşitli cerrahi müdahale seçenekleri vardır. Örneğin; Kalça dikleştirme ameliyatları, kalça dolgunlaştırma ameliyatları ve büyük- basık kalça ameliyatları ihtimal dâhilindedir.

Popo Dikleştirme Ameliyatı

Popo dikleştirme ameliyatlarında yine kişinin kendi vücudundan yağ transferi yapılarak poponun yukarı kaldırılması işlemidir. Popo protezi, popo kaldırma ameliyatları da vardır.

Popo Büyütme ve Popo Estetiği Yöntemleri Nelerdi?

Kalça bölgenizde şikâyetiniz var ise, popo estetiği için yağ enjeksiyonu ile kalça büyütme işlemi yaptırabilirsiniz. Silikon implantlarda kullanılarak protez bir popo estetik ameliyatı da yapılabilir. Tüm bunlara doktorunuz ile karar verebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasti) Nedir?

Çok kilolu dönemlerden sonra ya da hamilelik dönemi sonrası, hızlı kilo verimiyle karın bölgesinde, sarkma, yayılma ve çatlamalar oluştu ise karın germe ameliyatı fiyatları araştırabilirsiniz. 

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Bu ameliyatı yapan hekim, önce kasık bölgesine enine bir kesi atar. Buradan fazla yağ dokusu çıkartılır. Daha sonra önceden gevşemiş olan doku, birbirine dikilerek, karındaki gevşeklik giderilmeye çalışılır. Siz de uzman hekimlerden abdominoplasti fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Hamilelik

Karın germe ameliyatı olduysanız, hamilelik düşünceniz varsa, uzmanlar bunun için en az bir yıl beklemenizi önerir.  Daha sonrasında da çocuk sahibi olduktan sonra, duruma göre 1 yıl kadar sonra yine bir gerdirme ameliyatı olabilirsiniz. Bu işlem doğum sonrası doktor tavsiyesiyle tekrar gerekebilir ve abdominoplasti fiyatları araştırılabilir.  

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci Nasıldır?

Karın germe ameliyatı sonrasında hastalar, duruma göre ortalama 3 günlük bir süreci hastanede geçirebilirler. Sonrasında özellikle yatarken hastalara karın üstü yatmaları önerilmez. Yan dönenerek veya ayaklarını hafifi olarak karınlarına çekerek yatabilirler.

Karın bölgelerini korumalı, dar kıyafetler bir müddet giymemeli ve yeteri kadar su içmelidirler. Hastalar abdominoplasti fiyatları araştırmadan önce, ameliyat öncesi ve sonrası süreci de öğrenmelidir.

Karın Germe Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Karın germe ameliyatı düşünenler, karın germe ameliyatı fiyatları araştırmadan önce, ameliyat sürecinin ağrılı olup olmadığını merak eder. Bu ameliyat çok fazla ağrı oluşturacak bir cerrahi işlem değildir, lokal anestezi de 10 saate kadar etkili ilaçlar kullanılır ve ameliyat sonrası ağrı pek hissedilmez. Anestezi etkisi geçtikten sonra, biraz ağrı olabilir.

Karın Germe Ameliyatından Sonra İz Kalır Mı?

Genel veya lokla anestezi altında bir kesi işlemi yapıldığı için, vücutta iz kalır. Ama bu izi yok etmek için medikal kremler veya daha sonrasında estetik birkaç müdahale geçirebilirsiniz.

Karın Germe ve Liposuction Beraber Yapılır Mı?

Hem karın gerdirme ameliyatı hem de liposuction ihtiyacı olanlar, abdominoplasti fiyatları bakmadan önce iki işlemin aynı anda yapılıp yapılamayacağını merak eder. Karın gerdirme işlemi yapılacaksa, sarkık ve gevşemiş bir karnın yanı sıra, fazla yağ şikâyeti de varsa hem karın gerdirme hem de liposuction beraber yapılabilir.

Doğum Sonrası Çatlaklar Karın Germe İle Geçer Mi?

 Doğum yaptıktan sonra abdominoplasti ameliyatlarını merak ediyorsanız, doğum sonrası çatlaklar için en uygun yöntem abdominoplasti (karın germe ameliyatı) dir. Çatlak görünümünden ciddi oranda kurtulabilirsiniz.  Eğer daha güzel bir beden arzuluyorsanız popo estetiği fiyatları da araştırılabilir.

Etiketler

YORUM YAZIN