Karbon Peeling

Karbon Peeling

Yaygın olarak yapılan karbon peeling herkese aynı şekilde uygulanmaz. Uygulama şekli ciltteki problemlere ve yapıya göre farklılık gösterir. Peeling uygulaması hafif, orta ve derin olmak üzere üçe ayrılır. İlk aşama olan hafifte sadece cildin üst tabakası soyulur. Derin uygulamada ise cildin daha derin katmanları soyularak problemler giderilir.

Karbon Peeling Faydaları Nelerdir?

Cildinizde ton farkı, akne ve kuruluk gibi sorunlar mevcutsa hafif uygulanan karbon peelingsayesinde sorunlarınızın birçoğu çözülmüş olur. Fakat istediğiniz gibi bir sonuç almanız için tekrar uygulanması gerekir. Kırışıklık, yara izi ve cilt lezyonu gibi problem yaşayan kişilerin derin uygulanan işlemden yararlanmasında fayda vardır.

Karbon Peeling Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

En etkili peeling uygulaması derin olandır. Yaptırdığınız zaman hafif uygulama gibi tekrarlanması gerekmez. Kimyasal bir işlem olduğu için dermatolog kontrolünde yaptırmanız daha uygun olacaktır.

Karbon Peeling Fiyatları

Araştırma yaptığınız zaman birbirinden farklı fiyat aralıklarına rastlayacaksınız. Eğer amacınız hem başarılı hem de uygun fiyatlı hizmet almaksa karbon peeling fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Nedir?

Belirli bir dönem kilo vermek için sağlıklı beslenmiş ve spor yapmış kişilerin bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulamak istediklerine rastlamışsınızdır. Bu yöntemlerin amacı sıfırdan kilo vermek değil, verilen kilolara rağmen giderilemeyen fazla yağlardan kurtulmaktır. Siz de bölgesel yağlarınızdan kurtulmak için uzmanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Amacınız bölgesel zayıflama ise uygulayabileceğiniz birçok şey vardır. Sağlıklı kilo vermek için uygulayabileceklerinizin başında spor yer alır. Uzman diyetisyenlerle görüşerek diyet programı uygulamanız da mümkündür. Kimi zaman spor ve diyet bölgesel yağlarda etkili olmadığı için farklı tekniklere başvurabilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Uzmanlarla iletişim kurduğunuz zaman liposuction, ultrashape, radyo frekans, soğuk lipoliz, mezoterapi ve karboksiterapi gibi bölgesel zayıflamayöntemleri olduğunu öğreneceksiniz. Fazla yağlardan ameliyatsız bir şekilde kurtulmak isteyen bireyler çoğunlukla liposuction işlemine başvurur. Bu hizmetten hem erkekler hem de kadınlar faydalanabilir.

Bölgesel Zayıflama Çeşitleri

İlk defa kilo vermek isteyen kişiler bölgesel zayıflama hizmetine uygun değildir. Bir süredir spor ve sağlıklı beslenmeyle fazla kilolarınızın bir kısmını verdiyseniz bölgesel yağlarınız için uzmanlarla görüşebilirsiniz. Bilindiği üzere yağ birikimi sadece görüntüyü değil, sağlığı da olumsuz etkiler. Bu sebeple bölgesel zayıflamayı hafife almamalısınız.

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Popüler olan konular arasında bölgesel zayıflama fiyatları söylenebilir. Sektörde birbirinden farklı yöntemler ve uzmanlar olduğu için doğal olarak fiyatlarda da değişkenlik söz konusudur. Bu sebeple herhangi bir uzmanla görüşmeden önce size uygun yönteme başvurduğunuzdan emin olmalısınız. Dilediğiniz zaman araştırma yaparak bütçenize uygun hizmetlerden yararlanmanız mümkündür.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

İnsanlar soğuk lipoliz aracılığıyla yağ yakılabileceğini duyduğunda ilk başta şaşırıyor. Fakat teknolojinin gelişmesi sayesinde soğuk uygulama yapılarak fazla yağlarınızdan kurtulmanız hiç de zor değildir.

Soğuk lipoliz bazı kişiler dengeli beslenmesine ve spor yapmasına rağmen basen, kol, göbek ve bacak gibi bölgesel yağlanmaları önleyemiyor. Soğuk lipoliz bu tarz kişilerin yardımına koşan bir işlemdir.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanır?

Söz konusu soğuk lipolizolduğunda sadece iki şart vardır. Yetişkin olmanız ve sıfırdan kilo vermek yerine sadece bölgesel yağlarınızdan kurtulmak istemeniz yeterlidir. Bu yağlanmalar kimi kişilerde genetikten dolayı oluşur ve spor da yapsa gideremez. Ameliyat yaptırmak yerine acısız ve ameliyatsız bir işlem arıyorsanız soğuk lipolizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Cerrahi operasyon istemeyen hastalar çoğunlukla bu yöntemi tercih eder.

Etiketler

YORUM YAZIN