Kamyonet nakliyatta nelere dikkat edilmeli

Kamyonet nakliyatta nelere dikkat edilmeli

Avcılar nakliye kamyonet taşımacılığı hizmeti çok önemli bir konu olup profesyonel bir ekip ve firma ile yapılmalıdır. Teslimat hizmetimizde müşteri odaklıyız. Profesyonel ekibimiz yardımıyla müşterilerimize hızlı ve garantili bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Taşımacılığın ve özellikle taşınma sürecinin ne kadar stresli olabileceğini biliyor ve bu stresi yaşamak zorunda kalmamanızı sağlıyoruz.

 Avcılar yöneticilerinden Nakliyat şirketi olarak bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Müşterilerimize

 Avcılar palet taşıma hizmetlerinin güvenini ve hizmet kalitesini garanti ediyoruz. Profesyonel bir ekiple sistematik ve planlı bir şekilde organize ediyor ve teslimatları zamanında gerçekleştiriyoruz. Avcılar’ın nakliye sürecinde kullanılan tüm ambalaj ve ambalajları piyasadaki en iyi malzemelerden özenle seçiyoruz.

 Taşıma hizmeti ile alacağınız fiyatlar günümüz koşullarında oldukça önemlidir. Korsan firmaları Avcılar kamyon taşımacılığı hizmetlerinde karşımıza çıkabilir ve size sundukları düşük fiyatlar ile kafanızı karıştırabilir. Ancak korsan firmalar ücretleri karşılığında size kalite ve güven veremezler. Bu nedenle tercihinizi profesyonel bir firmadan yana kullanmalısınız. Avcılar kamyonet nakliye şirketimiz size uygun bir fiyat teklifi sunuyor. Fiyat belirlemede önemli bir nokta değerlendirme hizmetidir. Değerlendirme hizmeti sayesinde örneğin eve teslim söz konusu olduğunda firmamız taşınacak eşyayı ve taşınacak alanı kontrol edip ona göre fiyat belirleyebilirsiniz. Fiyat, iki adres arasındaki mesafeye, nakliye için gerekli personel sayısına, sunulan ek hizmetlere ve gönderilen aracın sınıfına göre belirlenir ve fiyatları etkiler. Avcılar’da kamyon taşımacılığı yapan firmalar arasında en uygun fiyat ve en güvenilir hizmeti verdiğimizin garantisini veriyoruz.

 Eşyalarınız için en uygun araç, en uygun ambalaj malzemesi ve çalışan sayısı taşıma öncesi yapılan keşiflere göre belirlenir. Firmamız ile çalışmaya karar vermeniz durumunda istenilen gün ve saatte müsaitlik durumu kontrol edilecektir. Gerekirse teslimat süreniz belirttiğiniz tarih ve saate göre oluşturulacaktır. Mutabık kalınan tarih ve saatte sözleşme düzenlenecek ve işleminiz gizlilik içinde tamamlanacaktır. Verdiğimiz tüm hizmetler sigortalı ve güvenilirdir. Değerli, kırılabilir ve elektronik dâhil tüm eşyalarınız özenle paketlenir. Hasar görme olasılığı düşük olan eşyalarınız bile aynı hassasiyette paketlenip sevk edilecektir.

Etiketler

YORUM YAZIN