Kalçanızı Sıkılaştırmak için Bu Hareketi Deneyin

Hugh Jackman ve Jane Lynch gibi ünlüler için ulusal bir vücut geliştirme yarışmacısı ve eğitmeni olan Hollis Liebman’dan bu basit hareketle dizlerinizi çekerek popo ve üst bacaklardaki kasları güçlendirin.

Bu basit hareketleri yaparak kalça kısmındaki kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Özellikle bayanlar için tavsiye edilen bu hareketler ile ünlü yıldızlar gibi sıkı kalçalara sahip olabilirsiniz.

DİZLERİNİZİ KALDIRIN

Ayağa kalkarak ayaklarınızı omuz genişliğinde açın ve ellerinizi bacaklarınızın yanına bırakın.

Sağ dizinizi kaldırın, iki elinizle diz kapakçığınızdan tutun ve göğsünüze doğru dizinizi çekin, bu şekilde 60 saniye bekleyerek sağ ayağınızı yere indirin. Ardından diğer bacağınız yani sol dizinizi kaldırın, 60 saniye bu bacağınızı da havada beklettikten sonra hızlı hızlı yapmaya başlayın.

2. denemelerinizdeki süreleri 45 saniyeye indirerek bunu deneyin. Giderek saniyeyi aşağı çekin ve hızlı hızlı yapmayı deneyin.

TV seyrederken sabit durmaya özen gösterin. Yada televizyona bakarken bu egzersizleri tekrarlayabilirsiniz. Unutmayın bu egzersizler TV seyrederken oturarak dahi yapılabilecek egzersizlerdi.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN