Kadın Tunik Modelleri

Hem açık tarza sahip olan hem de tesettür tarza sahip olan kadınlar tarafından kullanılan kadın tunik modelleri, rahatlığı simgeliyor. Dört mevsim boyunca giyilebilen kumaşlara ve özelliklere sahip olan tunik modellerini diğer modellerden ayıran özelliği biraz daha uzun olmasıdır. Düşük omuzlu ya da omuzlara oturan tasarımlara sahip olan tunik modellerinin boyu belden aşağıya, diz üstü ya da dizin biraz altındadır.

Kadın Tunik Çeşitleri

Kadın tunik çeşitleri içerisinde düz ve klasik modellerin yanı sıra spor ve desenli modeller de mevcuttur. Düz modellerde sadece renk kullanımına yer verilir. Ön kısımlarında kanguru cep modelleri, arka kısımlarında kapüşon modelleri ve yaka kısımlarında ise V, yuvarlak, hakim ya da boğazlı gibi modelleri mevcuttur.

Kadın Tunik Fiyatları

İç kısmına gömlek ya da tişörtle salaş bir şekilde ya da tek başına kullanılabilen kadın tunik fiyatları açısından da memnun edicidir. Her açıdan rahat ve güvenilir bir alışveriş için https://www.hadisegiyim.com.tr/kadin-tunik-modelleri adresi sizleri bünyesine bekliyor. İstediğiniz yerden girebilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN