İstanbul Rinoplasti Ücretleri

İstanbul Rinoplasti Ücretleri

Burun estetik ameliyatları iki farklı yöntemle yapılabilmektedir. Bu yöntemler açık rinoplasti ve kapalı rinoplasti olmaktadır. Burunda hangi yöntem estetik ameliyat yapılırsa yapılsın, bu bir endikasyona sahip olmalıdır. Endikasyon, hastalık ve müdahalenin tanımı için izlenecek bir tedavi yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Yapılan işlemlerin hastayı tatmin etmesi ise oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Bu konuda İstanbul rinoplastiuzman ekibi ve son teknoloji yöntemleri ile estetik işlemlerini gerçekleştirir.

Piezo Yöntemi ile Burun Estetiği

 Piezo burun estetiği yöntemi ile burnun yeniden şekillendirilmesi konusunda teknolojinin yüksek olanakları devreye girmektedir. Bu operasyon ile burnun dokusundaki yumuşak dokular ve damarları ile sinirleri bir zarara uğramadan burnun yeniden şekillendirilmesi en önemli amacı olmaktadır. Piezo burun estetiği ile yapılan ameliyatların süresi kısalır ayrıca burun kemiği kırılmadan burun yeniden şekil alır. Buna olanak sağlayan yöntem ise kullanılan ses dalgaları olmaktadır.

Ses dalgaları ile burun kemiğinde yapılması gereken her işlem ve dokuların zarara uğramadan yapılmasına olanak tanıması en önemli avantajları arasında yer almaktadır. Bu teknik herkes için uygulanabilme olanağına sahip olmakta ve herhangi bir yaş kısıtlaması mevcut değildir. Piezo yöntemi ise İstanbul burun estetiğitedavileri arasında yer almaktadır.

İstanbul Rinoplasti Ücretleri

Rinoplasti işlemleri değişken bir değere sahip olmaktadır. Ücreti belirleyen belli başlı unsurlar yer almaktadır. Bu unsurlara göre fiyat artmakta ya da azalmaktadır. Op. Dr. Vepa Silapov İstanbul rinoplasti alanında oldukça uygun fiyatları ile kaliteli, güvenilir, memnuniyet oranı yüksek burun estetiği işlemleri imkânı sunmaktadır.

Burun Ucu Kaldırma İstanbul

Burun ucu ameliyatı genel olarak burun ameliyatından ayrı işleme sahip olmaktadır. Bun ameliyat yönteminde burun ucunu inceltme ve kaldırma, açısını değiştirme, burun kanatlarındaki fazlalığın giderilmesi amaçları ile yapılabilmektedir. Bu operasyon lokal ya da genel anestezi altında yapılabilmektedir.

İçeriden kesi açılarak kapalı yöntem ile gerçekleşmesi mümkün olduğu gibi dışarıdan kesi yapılarak açık teknik de uygulanabilme imkânı sunmaktadır. Operasyonun hangi teknikle yapılacağı, hastaya ve burunda istenen sonuca göre değişkenlik göstermektedir. Burun ucu desteği düşük olan ve gülerken burun ucu aşağı doğru yönde olan kişilerde uygulanır.

Etiketler

YORUM YAZIN