İstanbul Arçelik Servisi Hizmet Bölgeleri

İstanbul Arçelik servisi olarak, garantisi bitmiş beyaz eşyalarınız ile ilgili bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip beyaz eşyaların, uzun süre sorunsuz kullanılması için periyodik bakımlarının yapılması oldukça önemlidir ve firmamız, her türlü yatırım ve çalışmalarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Çekmeköy Arçelik servisi olarak, İstanbul Anadolu yakası geneline aynı gün garantili servis hizmeti sunmaktayız.

 İstanbul Arçelik servisi olarak, garantisi sona ermiş olan beyaz eşyalarınızın bütün arızalarında sizlere uygun fiyat koşulları ile hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır beyaz eşya bakım ve onarımı konusunda hizmet veren firmamızı aradığınızda, beyaz eşyanızın sorunu ile ilgili sizden kısa bilgiler alınmakta ve randevu verilmektedir. Alınan bilgiler sayesinde teknik ekiplerimiz hazırlıklarını yapmakta ve servise çıkmaktadırlar. Firma olarak randevuları da genellikle aynı gün içine vermekte ve sorunun kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Onarım çalışmalarına başlanmadan evvel beyaz eşyanızın arıza tespiti yapılmakta, arıza ve değişmesi gereken parçalarla ilgili size bilgi verilmektedir. Teknik ekiplerimiz ancak sizden alınan onay sonrasında onarım çalışmalarına başlamaktadır. Onarım bittikten sonra firmamız, 1 yıl süreyle geçerli ücretsiz bakım garantisi vermekteyiz ve bu süre içinde bizden kaynaklanan bir sorun oluştuğunda, bu sorun firmamız tarafından ücretsiz olarak giderilmektedir. Firma olarak, haftanın yedi günü 24 saat beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarınızda, mobil telefonlarımızdan bize ulaşarak servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamaktayız. Gezici servis uygulamalarımızla da, acilen giderilmesi gereken beyaz eşya arızalarınızda, en yakın gezici ekibimiz yönlendirilmekte ve servis hizmeti verilmektedir.

Sultanbeyli Arçelik servisi olarak, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımlarını uygun fiyat koşullarımızla yerine getirmekteyiz. Firmamızı arayarak birçok avantajlarımızdan ve size sağladığımız ayrıcalıklardan yararlanma imkanına sahipsiniz. Beyaz eşyanızla ilgili sorun yaşadığınızda hiç düşünmeden bizi arayın, siz de firmamızın doğru ve kaliteli hizmet anlayışının farkını yaşayın.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN