Herbalife Güçlendirici Takviyeler

Herbalife Güçlendirici Takviyeler

Herbalife sağlıklı yaşam ürünleri birçok kişiye faydası olan etkiye sahip. Kilo verme için kullanılan ürünler ve daha birçok çeşidi bulmak mümkün.

Herbalife Formül 1 Sport

Aminoasit içeren spor gıdası Herbalife Formül 1 Sport, süt proteinleri bakımından son derece zengindir. Kazein ve peynir altı suyu proteini barındırması nedeniyle  özellikle çok fazla fiziksel aktivite yapan kişilere gereken protein dengesini sağlar. Bu şekilde kas kaybını da en aza indirir. Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Herbalife Formül 1 Sport, demir, kalsiyum ve C-E vitaminleri bakımından zengindir. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlayan B vitamini, riboflavin, B6, B12 barındırmaktadır. Ürün her porsiyon başına 18g süt proteini içerir. Kutu içerisinde 20 porsiyon vardır ve aromalı bir tada sahiptir. Üründe herhangi bir yapay renklendirici ve tatlandırıcı yoktur.

Herbalifeline  Max

İçerisindeki Omega-3 yağ asitleri ile balık yağı kapsülleri şeklinde kullanılan takviye gıdadır. DHA ve EPA barındırır. Herbalife Jel kapsüllerde yer alan DHA, görme yetisinin normal korunmasında ve normal beyin fonksiyonlarının sürdürülmesinde faydalıdır. Ayrıca kan trigliserit seviyesinin de korunmasına katkı sağlar. Ürün kullanımı, suyla beraber her gün 1 ile 4 kapsüle kadar olmalıdır. Öğün araları tercih edilmelidir.

Herbalife Formül 2 Vitamin  Mineral Kompleks

Herbalife Formül 2 Vitamin  Mineral Kompleks, kadın ve erkeklere yönelik geliştirilen ayrı ürün çeşitleridir. Vücudun ihtiyacı olan maddeleri barındırır. Bu açıdan 24 besin öğesi içermektedir.  Ürün formülü geliştirilirken kadınlar ve erkeklerin vücutlarındaki temel ihtiyaçları gözetilmektedir. Pantotenik asit, B12 vitamini, kalsiyum ve çinko barındırması katkı sağlayan maddeler açısından önemli bir göstergedir. Bu maddeler enerji oluşum metabolizmasına önemli katkı sağlar. Kalsiyum da normal kemik yapısı olan yerleri güçlendirmektedir. Çinko içeriği de saç, tırnaklar ve cilt yapısı için önemlidir. Bilimsel yöntemlerle desteklenen Herbalife ürünleri ayrıca beslenme uzmanları tarafından da geliştirilmektedir.

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete, bitkisel karışımlardan oluşan bir üründür. Yeşil çay, mate yaprağı  barındırması nedeniyle özellikle kilo vermek isteyenler için etkili bir üründür. Herbalife Thermo Complete, metabolizmanıza katkı sağlar. Besin değerleri açısından tatmin edicidir. Ancak bu karışım ilaç gibi ya da besin yerine geçen madde gibi algılanmamalıdır. Herbalife  güçlendirici ürün türleri birçok farklı şekilde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.   Doğru ürünü bulmak için öncelikle kendi vücudunuzun istediğini bulmanız gerekir.  Yani amaca yönelik ürün temin edilmeli ve kullanım talimatlarına göre de çözüm bulunmalıdır.  Güçlendirici Herbalife ürünleri yanında kilo vermek ve bakım yapmaya yönelik de ürün türlerini bulabilirsiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN