Hamit Altıntop ‘Yönetimde’ Haberi Asılsız

Galatasaray’lı futbolcu orta saha oyuncusu Hamit Altıntop hakkında sosyal medyada yer alan yalan haberlerle ilişkin Tuzlaspor kanadından açıklama geldi.

Galatasaray’ın başarılı futbolcusu orta saha oyuncusu ve aynı zamanda Türkiye milli takımında yer alan Hamit Altıntop hakkında, sosyal medya devi Twitter ve Facebook’ta bazı kullanıcılar yalan haberle paylaşarak, hem Galatasaray yönetimini hem de Tuzlaspor yönetimini kızdırdı. Sosyal medya mecralarında dolaşan habere göre Hamit Altıntop’un Tuzlaspor yönetim kadrosunda yer aldığı iddiası yapılmıştı. Haber değeri taşımayan ve iki takım yönetimini kızdıran bu asılsız haberin, dedikodudan ibaret olduğu anlaşıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig’de yer alan Tuzlaspor ve Galatasaray karşılaşmasının ardından ortaya atılan bu asılsız haber, Tuzlaspor yönetimini açıklama yapmaya mecbur kıldı. Tuzlaspor kanadından dün bir açıklama yapıldı. Yer alan ifadelerde oynan Tuzlaspor-Galatasaray maçı bitiminde ortaya atılan haberlerin asılsız olduğuna ilişkin yanıt verildi. Milli takımda yer alan futbolcu Hamit Altıntop hakkında ortaya atılan ifadelerin asılsız olduğu Tuzlaspor yönetimi tarafından açıklandı.

Konuyla ilgili olarak kafalarda soru işaretleri kalmaması amacıyla detaylı açıklama yapan Tuzlaspor yönetimi, 2. Ligde yer alan takımlarının yönetim karosunda kimlerin yer aldığını kamuoyuna sundu. Tuzlaspor’un açıklamasına göre yönetim kadrolarında Murat Erdoğan, Ömer Erdoğan, Ümit Davala, Cihan Haspolatlı ve Yıldıray Baştürk yer alıyor. Tuzlaspor yönetimi ortak açıklamasında kadrolarında isimleri sayılan bu kişiler haricin kimsenin olmadığını da peşinen söyledi.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN