Gözde Kaya Saç Rengi Ve Modelleri

Gözde Kaya’nın asıl saç rengi orta derecede bir kahvedir. Sanatçı, çikolata kahve ya da sütlü kahve gibi renkleri saçında kullanıyor. Cildi beyaz tenli olan ve nötr bir alt cilt rengine sahip olan güzel sanatçı, güçlü saçlarıyla göze çarpıyor. Kumral tonlarını da kullanabilen güzel oyuncuya, bu tonların kahve kadar güzel durmadığını düşünüyorum. Sarı ya da sarının benzeri tonları, kahve kadar yakıştıramıyorum. Sanırım doğal saç rengine yakın tonlar olduğu içindir, kahve bu kadının bence asıl rengidir.

Gözde Kaya Saç Modelleri

Güzel oyuncu, saçları konusunda iddialı topuzları ve atkuyruklarını tercih ediyor. Kesim konusunda kısa tercih etmeyen Gözde’nin yerinde tercih yaptığını söylemek doğru olacaktır. Topuza nazaran atkuyruğunun daha fazla yakıştığını belirtsem de kesinlikle kısa saç modelleri denememesi gerektiğine inanıyorum.

Gözde Kaya’nın saçları, çok ağır işlemlerden, boyama süreçlerinden geçmiş de olsa, kullandığı kremlerin veya vitaminlerin etkisinden olmalı, saçları diri, güçlü görünüyor. Kırığı pek gözükmeyen güzel dizi oyuncusu, bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl modellerle karşımıza çıkacak…

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN