Gotham ve The Last Man Earth için 4. sezon startı verildi

Amerikan Kanalı Fox, en sevilen dizileri arasında yer alan The Last Man Earth ve Gotham isimli dizilerinin yeni sezonu için çekimlerine başladı.

Variety Network haber ağının yayınladığı habere göre Fox, sevilen dizi The Last Man Earth ve suç içerikli dizisi Gotham için 4. sezon çalışmalarını hızlandırdı.

Gotham dizisinde emeği geçen Ben McKenzie bir Tweet atarak, Gotham dizi ekibi ve oyuncuları hakkında teşekkür ve tebrik mesajı yayınladı.

Yayınladğı Tweet’te şunlara yer verdi;

“@Gotham dizimizin oyuncu ve ekibiyle gurur duyuyoruz! Ve bunu mümkün kılan hayranlarımıza en büyük teşekkürler! #GothamSeason4”

Yeni sezonuna başlayacağı bu Tweet’ten de anlaşılabiliyor.

The Last Man Earth dizisi ise geçtiğimiz hafta final yaparak 3. sezonu başarıyla kapatmıştı. Dizinin hayranları ise 4. sezon için bir hayli yenilik beklediklerini vurgulamıştı.

The Last Man Earth dizisinde bilindiği üzere dünyanın sonu gelmiştir. Ancak The Walking Dead dizisinndeki gibi zombiler yoktur. Yanlızca Dünya’daki bir kaç insan dışında herkes virüs yüzünden yok olmuştur. Dizimizin baş kahramanı Tandy espirileri ve gıcıklığıyla hayranlarını diziye bağlamaktadır.

Hayatpedi: Gotham ve The Last Man Earth dizilerinin 4. sezon çekimlerine girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN