Gökhan Gönül’ün Yeni Transferi!

Gökhan Gönül’ün Yeni Transferi!

Bildiğimiz üzere Gökhan Gönül geçen sezonda Fenerbahçe içerisinde oynamıştı. Yeni sezonda da sözleşmesinin bitmesi üzerine, yeni adresinin ne olacağı ile ilgili soru işaretlerini takip ettiğimiz sırada, Gökhan Gönül sevenlerine iyi haber geldi. Gökhan Gönül artık Çaykur Rizespor bünyesinde oynayacak. Transfer adresi, Çaykur Rizespor olarak belirlendi ve net bir şekilde belgelendi.

İki yıllık olarak Çaykur Rizespor bünyesine katılan Gökhan Gönül’ün imzalar atılırken çekilen fotoğrafı ve Çaykur Rizespor’un resmi site üzerinden bu fotoğraf ve haberi paylaşması üzerine transfer haberi de duyurulmuş oldu. Gerekli açıklamaları gayet net bir şekilde yapan kulüp, tecrübeli oyuncunun bünyelerine katıldığını ve bundan dolayı bir hayli mutlu olduklarını belirtti. ucansupurgedernegi.com

Gökhan Gönül Çaykur Rizespor’da!

Fenerbahçe ile olan sözleşmeleri bitmesinin ardından nereye gideceği ile ilgili soru işaretleri olarak duruyordu. Son gelen haberlerde Gökhan Gönül’ün Çaykur Rizespor bünyesine katıldığı ve bunun da resmi olarak belgelendiği yönünde. Hatta bu bilgilendirmeleri de resmi olarak Çaykur Rizespor’un sitesi duyurdu.

Duyurusunu yaparken de ayrıca Gökhan Gönül’e hoş geldin demeyi ihmal etmeyen kulüp, bir imza töreni düzenlediler ve törene de kulüp başkanı Tahir Kıran katıldı. Fotoğraflarla beraber duyurusu yapılan haber, takımın sevenlerini bir hayli mutlu ederken aynı şekilde Gökhan Gönül hayranları da heyecan ile bekledikleri bu habere karşılık olarak büyük bir mutluluk duydular.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM YAZIN